Zamawiam kontenery do gruzu

 

Kupiłem kamienicę w centrum miasta. Przyznam, że mam już na nią niesamowity pomysł, ale czeka mnie przy tym sporo pracy. Warto jednak się tego podjąć, ponieważ będą z tego na prawdę duże pieniądze. Postanowiłem od razu działać.

Zapełniłem każdy kontener na gruz po brzegi

kontener na gruz WrocławW kamienicy jest łącznie sześć mieszkań. Planuję je przeobrazić w trzy, ale za to piętrowe. Do tego będzie mi potrzebna wyspecjalizowana ekipa. Teraz to takie mieszkania są bardzo chętnie kupowane, bo są nowoczesne i ludzie chcą mieszkać komfortowa. Co ważne, kamienica jest bardzo ładna i mieści się w dobrej lokalizacji. Muszę jeszcze zorganizować jakiś kontener na gruz Wrocław, ale nie wiem czy jeden wystarczy, bo będzie sporo tego gruzu do wywiezienia. Dziś ma być facet od remontów, to na pewno będzie w stanie ocenić czy taki jeden kontener na gruz Wrocław będzie wystarczający. Kiedy facet ocenił ilość pracy to od razu mi zaznaczył, żebym zamówił przynajmniej dwa takie kontenery, ponieważ jak mamy przerabiać mieszkania i burzyć ściany to będzie tego sporo i jeden na pewno nie wystarczy. Skontaktowałem się z firmą, która świadczy takie usługi i zamówiłem u nich kontenery. Umówiłem się również na wywóz gruzu i niewiele kosztów za to poniosę. Remont ma trwać jakiś czas, ponieważ jest dużo do zrobienia, ale akurat na wiosnę będą mieszkania do oddania co mi bardzo pasuje. Pierwszy kontener na gruz Wrocław został zapełniony tak szybko, że dobrze zrobiłem zamawiając dwa, bo ten to zdecydowanie by nie starczył. A gdzie tu reszta.

Szybko udało się przebudować kamienicę. Ostatecznie uznałem, że mieszkania będę wynajmował, ponieważ jest to bardziej opłacalne. We wszystkich mieszkaniach są już zadowoleni lokatorzy, którym się u mnie bardzo podoba. Dobrze zrobiłem.

Sprawdź ofertę www.eko-city.com.pl