Zakup mieszkania w stargardzie gdańskim

Ja ze swoim mężem przez ostatnie kilka lat mieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu. Nie było to spowodowane tym, że mieszkania nie możemy sobie kupić. Tylko po prostu mój mąż ma tak specyficzną pracę, że nie wiedzieliśmy ile czasu spędzimy jeszcze w danym mieście.

Kupno mieszkania w stargardzie gdańskim

mieszkania na sprzedaż starogard gdańskiJednak w tym roku okazało się, że mąż przeszedł do innego działu i że teraz nie będziemy się już na pewno przeprowadzać. Gdy się tylko o tym dowiedziałam to podjęłam decyzję, że teraz nie ma na co czekać i trzeba po prostu kupić mieszkanie. Są przecież naprawdę bardzo ładne mieszkania na sprzedaż w stargardzie gdańskim, wiem to bo widzę chociażby jakie ładne mieszkania kupują sobie nasi znajomi. Poszłam z mężem do biura nieruchomości żeby zobaczyć co jest aktualnie do sprzedaży. Chciałam kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. W sumie mieliśmy na to po prostu pieniądze. Okazało się, że w stargardzie gdańskim są naprawdę bardzo ładne mieszkania i jest ich naprawdę duży wybór. W sumie to nawet nie spodziewałam się tego, że tych mieszkań będzie aż tyle. Kilka z nich spodobało mi się od razu i chciałam je zobaczyć. Pojechaliśmy z mężem i oglądaliśmy te mieszkania.W sumie to wszystkie mi się podobały i były dla nas do zaakceptowanie jeśli chodzi o ich koszt. Z mężem całą noc myśleliśmy o tym na jakie w końcu się zdecydować. I w sumie z mężem razem zdecydowaliśmy się na to samo mieszkanie.Także chyba ono było po prostu dla nas najlepsze.

Szybko kupiliśmy mieszkanie i dopełniliśmy wszelkich formalności. W sumie to już po tygodniu weszła am ekipa remontowa, która zaczęła remontować nasze mieszkanie. Ja już od dawna wiedziałam jak chcę żeby było urządzone moje mieszkanie także nie musiałam się nad niczym zastanawiać tylko kupiliśmy niezbędne materiały.

Więcej informacji http://www.loker.com.pl