Wysokojakościowe farby i przybory do decoupage

Od paru miesięcy zastanawiałam się czy powiększyć swoją jednoosobową działalność. Zajmuje się wzornictwem metodą decoupage. Ręcznie robię wszystko od podstaw, mianowicie sama wyrabiam ozdoby z drewna w mojej małej pracowni, szlifuje je, maluje i na końcu ozdabiam i wykańczam tak aby były na sprzedaż.

Dużo nowych farb do decoupage

farby do decoupageMój mały sklep rozwija się dość szybko. Kto by pomyślał, że będzie takie zainteresowanie ręcznie robionymi rzeczami i ozdobami. Na stronie internetowej na której wystawiałam swoje dzieła zainteresowanie też rosło. Pomyślałam więc o rozszerzeniu swojej działalności na dwie osoby dlatego że nie wyrabiałam się z zamówieniami sama. Tak zrobiłam, zatrudniłam jedną dziewczynę do pomocy. Oczywiście musiałam zrobić nam zapas materiałów. Dokupiłam też farby do decoupage tak abym ja miała swoje i nowa pracownica też miała swoje. Zawsze kupuję farby bardzo dobrej jakości, które są wydajne, nie trzeba nimi malować trzech czy czterech warstw i starczają na bardzo długo. Więc warto zainwestować trochę większe pieniądze w farby, ale mieć naprawdę bardzo dobrą jakość wykonania, klienci to cenią. Dodatkowo kupiłam jeszcze inne najpotrzebniejsze rzeczy i musiałam wydzielić przestrzeń w pracowni tak aby nowa pracownica mogła bez przeszkód efektywnie pracować. Miałam nadzieje, że wszystko jej się spodoba i będzie zadowolona, że na start dostała ode mnie całą wyprawkę i farby do decoupage które są naprawdę dobre.

Stanowisko było przygotowane na przyjście nowej pracownicy. Wszystkie przybory były poukładane w taki sposób, aby łatwo można było z nich korzystać. Farby zostały przelane do odpowiednich pojemników które również ułatwiały pracę i dostęp do farb. Oczywiście odpowiednie zamknięcia pozwalały zachować farbą swoje właściwości.