W Międzyzdrojach mam swój sprawdzony pensjonat

 

Uwielbiam polskie wybrzeże i nasze piękne plaże. Kiedy tylko mogę to zabieram swoją rodzinę na wakacje właśnie nad polskie morze. Należę akurat do tych ludzi, którzy cenią sobie coś sprawdzonego. Dlatego odkąd raz trafiłem do pewnego pensjonatu w Międzyzdrojach to do tej pory wynajmuję tam pokój dla Naszej rodziny. Mam taką swoją sprawdzoną lokalizację.

Międzyzdroje są pełne pięknych pensjonatów

pensjonat w międzyzdrojachOd kiedy jeździmy nad polskie morze to zawsze nocowaliśmy w mniejszych ośrodkach hotelowych. Nie przepadam za hotelami, bo uważam, że jest w nich zbyt tłoczne. Pensjonaty to już zupełnie coś innego. Mniejsze, kameralne o świetnym standardzie – to wszystko sprawia, że nie zastanawialiśmy się nigdy ani minuty. Czasami można znaleźć pensjonat, który będzie przewyższał standardem nie jeden hotel. W każdym razie ja mam swój pensjonat w Międzyzdrojach do którego jeździmy od wielu lat. Jestem zawsze bardzo zadowolony, bo za rozsądną cenę mamy spokojny wypoczynek w komfortowych warunkach. Noclegi rezerwuję zawsze z wyżywieniem. Dzięki temu nie musimy się martwić o jedzenie i szukanie posiłków gdzieś na mieście. W moim ulubionym pensjonacie mamy też sporo rozrywki – gdyby akurat pogoda nie dopisała. Na zewnątrz jest sporych rozmiarów basen, a w środku jest bilard i stół do ping ponga, więc na nudę nie możemy narzekać. A w dodatku serwowane tutaj jedzenie jest naprawdę pyszne, w związku z czym właśnie każdego roku odwiedzamy do samo miejsce.

Nasze morze jest piękne, a nadbałtyckie plaże najładniejsze na świecie. Mało gdzie jest taki piękny piasek jak u Nas. Coś w tym jest, bo z roku na rok coraz więcej turystów odwiedza właśnie Bałtyk. Ja mam sprawdzony pensjonat, do którego każdego roku jeździmy z całą rodziną. Jest niedrogo, komfortowo i z pysznym wyżywieniem.

Więcej na stronie https://villa-baltica.pl/