W Gdyni weselni wodzireje są w cenie

Mieszkając w Trójmieście ma się dużo możliwości organizacji wesela. Znajomi proponowali nam pomoc wedding plannera, ale zdecydowaliśmy, że wszystko zorganizujemy sami. Nie chcemy skorzystać z pomocy i rad kogoś obcego, kto nas nie zna. To przecież nasz dzień. Znajdziemy kościół, wybierzemy tort i odpowiedni lokal. Jest z tym dużo pracy

Gdynia – tutaj na weselu rządzą wodzireje

wodzirej z GdyniKościół wybraliśmy. Przepiękny, będzie jeszcze udekorowany wiosennymi kwiatami. nauki przedmałżeńskie właśnie przerabiamy. Sala weselna to trudniejsza sprawa. Jest tyle do wyboru, na co się zdecydować? Może na nad morski pensjonat blisko plaży? Albo wiejski zajazd w okolicach Gdyni? Duży, sieciowy hotel, które oferuje ogromne ceny, ale jedzenie i zakwaterowanie jest wyśmienite? Jeszcze nie podjęliśmy decyzji. Musimy znaleźć jakiś kompromis, jeśli chodzi o cenę i jakość. Bo jeśli chodzi o ceny Trójmiasto oferuje tak szeroki zakres cenowy, że głowa mała. Wybierzemy chyba jakiś lokal w Gdyni. Nie mamy jednak wątpliwości co do jednego. Wesele rozkręcał będzie wodzirej z Gdyni. Mamy polecanego pana, który obsługiwał przyjęcie weselne znajomych. Jest niezwykle dowcipny i wygadany. Nikt się przy nim  nie nudził. Też postanowiliśmy skorzystać z jego usług. Wybraliśmy listę utworów, przy których będziemy się bawić na naszym weselu. Są tam wielkie przeboje muzyki pop, ale też rock i disco polo. Jak goście trochę popiją, nie będą już zwracać uwagi na muzykę. Zwłaszcza jeśli dobry wodzirej będzie nadawał ton zabawie.

Zdecydowaliśmy już co chcemy podać do jedzenie na weselu. Lokale, w których byliśmy proponowały dostosowanie się do naszych życzeń. Trójmiasto jest też miejscem z bogatą bazą noclegową, więc z przenocowaniem gości nie będzie problemu. Najlepiej, żeby było też jakieś spa.