Urocze kaftaniki z rękawem

Moja przyjaciółka bardzo długo starała się o to by zajść w ciążę. Kiedy w końcu jej się to udało było to ogromne szczęście zarówno dla niej i całej jej rodziny, jak i dla mnie, jej przyjaciółki. Bardzo cieszyłam się jej szczęściem i choć sama nie mam dzieci nie mogłam doczekać się aż jej dziecko przyjdzie na świat. Bardzo też cieszyłam się na przyjęcie baby shower, na którym byłam pierwszy raz w życiu.

Kaftaniki okazały się świetnym prezentem

Kaftaniki z długim rękawemPrzed baby shower długo zastanawiałam się nad tym co powinnam kupić w prezencie przyszłej mamie i jej dziecku. Okazało się, że miała urodzić córeczkę, o czym marzyła od dawna. Cieszyłam się jej szczęściem. Byłam w kilku sklepach i zrobiłam też zakupy w Internecie. Rzeczy dla dzieci są takie słodkie, że nie mogłam się powstrzymać przed zakupami i wydałam naprawdę sporo pieniędzy na wszystko to, co kupiłam. Najbardziej podobają mi się chyba urocze kaftaniki z długim rękawem, które wybrałam w czterech kolorach – czerwonym, różowym, jasnofioletowym i błękitnym. Każdy kaftanik jest pięknie ozdobiony wyszywanymi zwierzątkami. Najbardziej podoba mi się kaftanik z pandą, która jest wyszyta na różowych kaftaniku. Fajny jest też błękitny kaftan z rybkami w akwarium. Każdy kaftanik jest w trochę innym rozmiarze, w końcu dzieci rosną tak szybko, więc chciałam żeby przyjaciółka mogła wykorzystać każdy kaftanik w innym czasie. Wybrałam kaftaniki bardzo miękkie w dotyku i z dobrej jakości bawełny.

Oprócz ciuszków kupiłam też trochę zabawek dla najmłodszych dzieci oraz piękny, pluszowy kocyk. Z jednej strony był on miętowy a z drugiej ma on kolorowy nadruk. Udało mi się znaleźć też kilka gadżetów ułatwiających zajmowanie się dzieckiem. Baby shower było naprawdę udane i bawiłam się świetnie wraz z moją przyjaciółką i innymi naszymi znajomymi.