Solidny Evado 2.0

 

Jeżeli chcemy sprawić sobie rower turystyczny, który będzie niezawodny, ale jednocześnie niedrogi, warto zorientować się w ofercie firmy Kross. Jednoślady z serii Evado są jednymi z najlepszych na rynku, świetnie wykonane i bardzo atrakcyjne wizualnie. 

Turystyczny Evado 2.0 Od Krossa

kross evado 2.0Kross to firma, która na polskim rynku jest już od trzydziestu lat. W tym czasie stała się potężną marką, która zdobyła uznanie klientów i całej branży rowerowej. Wśród polskich firm nie ma praktycznie żadnej konkurencji, a i zagraniczni potentaci przegrywają z nią na rodzimym rynku. Nie ma się czemu dziwić, wszak rowery tej marki są naprawdę świetnie wykonane, posiadają markowy osprzęt, a niemal na każdy rower, producent udziela pięcioletniej gwarancji. Kross Evado 2.0 to flagowa seria, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Mimo, iż od jej premiery minęło już sporo czasu. Bazą konstrukcji tego jednośladu jest bardzo lekka, aluminiowa rama, oparta na dwudziesto ośmio calowych kołach. Ważne też, by słów kilka poświęcić wyposażeniu, ponieważ znajdziemy tu wszystko, czego potrzeba dobremu rowerowi trekkingowemu, mianowicie: podpórkę, osłonę napędu, tylny bagażnik, komplet błotników oraz oświetlenia. To czyni Evado 2.0 jednym z najtańszych rowerów, który jest tak dobrze wyposażony. Firma Kross projektuje swoje jednoślady, nie tylko tak, by były one praktyczne, ale też nadaje im unikatowego designu. Dobrze i ciekawie wyeksponowany logotyp firmy oraz kilka zestawów kolorystycznych do wyboru, czyni go bardzo atrakcyjnym.

Rower Evado 2.0 to jedna z ciekawszych produkcji, dostępnych na naszym rynku. W dodatku reprezentuje ona najlepszy stosunek jakości do ceny. Dlatego też Evado 2.0 cieszy się wśród klientów tak dużą popularnością i estymą.