Ślubne krówki dla gości weselnych

 

Do oprawy wesela należy także wybór upominków dla gości. Dedykowane, personalizowane słodycze w eleganckich opakowaniach, sprawia radość naszym gościom. Do wyboru mamy czekoladki, drażetki oraz tradycyjne krówki w nowoczesnych wariantach smakowych. Krówki nie są tak podatne na upały, nie stopią się jak czekoladki i nie brudzą.

Krówki jako słodycze na ślubny upominek

krówki ślubneDuży wybór ślubnych łakoci zaskakuje nowożeńców. Co wybrać, by było niedrogo ale i odświętnie? Krówki ślubne stanowią połączenie tradycyjnych słodyczy z praktycznym ale i nowoczesnym rozwiązaniem. W okresie, gdy organizuje się najwięcej wesel – w sezonie od kwietnia do października, krówki z powodzeniem zastąpią czekoladki i draże. Nie roztopią się i nie pobrudzą weselnych kreacji. Jeśli damy je dzieciom, także zaoszczędzimy sobie trudu ze sprzątaniem i myciem rąk. Krówki mają tradycyjny, poręczny kształt, niezmienny od dekad. Jednak, jeśli zamówimy krówki weselne w eleganckich opakowaniach, dodatkowo z nadrukiem, sprawimy radość naszym gościom. Do wyboru mamy nieograniczoną liczbę sentencji i wzorów na opakowania. Możemy zamówić nadruk z datą ślubu i imionami nowożeńców albo przysłowie, bądź rymowaną sentencję. Smaki i rodzaje krówek zależą już od naszego upodobania. Obok tych tradycyjnych, znajdziemy liczne odmiany smakowe, które zaskoczą pozytywnie gości. Krówka w weselnym papierku na pewno urozmaici wygląd stołu i nakryć.

Od wielu lat krówki święcą triumfy pośród ślubnych upominków i ozdób. Są niedrogie, większość ludzi je lubi, nie gniotą się w opakowaniu i nie brudzą. Ich klasyczny kształt i elegancki papierek, dopasować można do każdego wystroju sali weselnej. Sprawdzają się podczas upałów, w warunkach, które nie służą innym słodyczom, np. czekoladkom.