Porcelana stołowa zakupiona w hurtowni

Rzadko organizowałam imprezy rodzinne, ale jak już do tego doszło, to bardzo się starałam. Stół zawsze miałam pięknie przygotowany a potrawy wybierałam w przemyślany sposób. Zbliżały się urodziny mojego męża i z tej okazji postanowiłam zaprosić gości na imprezę. 

Tania porcelana stołowa zakupiona w hurtowni

hurtownia porcelany stołowejTa impreza dla mnie była bardzo ważnym wydarzeniem i chciałam się do niej przygotować w odpowiedni sposób. Zależało mi na porządnej zastawie stołowej z porcelany, ponieważ to zrobi na każdym ogromne wrażenie. Świetnie się składało, ponieważ niespełna miesiąc temu w mieście otwarta została hurtownia porcelany stołowej, w której zakupy mógł zrobić każdy. Nie było również narzuconej ilości zakupów i dzięki temu mogłam tam nabyć nawet jedną filiżankę. Planowałam zaprosić dwanaście osób i na taką ilość potrzebna była mi porcelanowa zastawa. Wzięłam męża samochód i pojechałam do tej hurtowni. W ofercie był ogromny wybór porcelany stołowej, która dostępna była w różnych wariantach cenowych. Mnie interesowała zastawa klasyczna, w białym kolorze bez zdobień i taką znalazłam. Cena była bardzo niska, co mnie cieszyło. W końcu hurtownia reklamowała się jako jedna z najtańszych, co okazało się być prawdą. Wybrałam komplet porcelany stołowej dla szesnastu osób. Nie lubiłam mieć nic odliczone, ponieważ różnie to przecież bywało. Czasami coś wypadało mi z rąk i wołałam się przed taką ewentualnością odpowiednio zabezpieczyć. Z zakupów wróciłam zadowolona jak nigdy dotąd.

Imprezę urodzinową dla męża przygotowałam bardzo starannie i jak zawsze udało mi się zachwycić wszystkich gości. Potrawy przygotowałam sama i skorzystałam z zupełnie nowych przepisów kulinarnych, które znalazłam w internecie. Wszystkim moje dania smakowały znakomicie.