Polecani niemieccy rzeczoznawcy

 

Jakiś czas temu mieliśmy kolizję drogową w Niemczech. Nie powstała ona z naszej winy, winny był kierowca drugiego auta, który zagapił się w telefon. Tak często mówi się o tym, by nie używać komórek w trakcie jazdy, a tu ktoś znowu tego nie wcielił w życie. Pozostaliśmy z żoną bezradni i musieliśmy znaleźć kogoś, kto nam pomoże.

Korzystamy z usług niemieckich rzeczoznawców

niemieccy rzeczoznawcyW takiej sytuacji uznaliśmy, że musi nam pomóc jakiś specjalista. Wyczytaliśmy, że niemieccy rzeczoznawcy pomagają w takich sytuacjach. Są to osoby które przyjeżdżają na miejsce wypadku i pomagają w wycenie szkód. Dzięki ich pomocy, świadczenia honorowane są na miejscu i nie trzeba się o to martwić. Uczestnicząc w wypadku w Niemczech, obowiązują nas takie same prawa, jak Niemców, dlatego możemy ubiegać się o odszkodowanie na miejscu. Dzięki pomocy rzeczoznawcy, można liczyć na szybciej wypłacone odszkodowanie. Rzeczoznawca to taki ekspert od spraw technicznych, dokładnie oceni wartość powstałej szkody. Uważaliśmy, że w takim wypadku będzie niezbędny, ponieważ sami byśmy sobie nie poradzili. Nasz rzeczoznawca okazał się być bardzo sympatycznym człowiekiem. Od razu zabrał się do pracy i pomagał nam we wszystkim. Bardzo szybko dokonał wyceny, z którą mogliśmy udać się do ubezpieczalni. Dzięki niemu mogliśmy liczyć na możliwość profesjonalnej naprawy naszego auta, które było dość nowym zakupem i szkoda było nam je zaniedbać.

W naszym przypadku wszystko skończyło się pomyślnie. Rzeczoznawca bardzo nam pomógł i dzięki niemu mogliśmy szybko uzyskać odszkodowanie i wrócić do domu. Naprawa również potrwała bardzo szybko i po aucie właściwie nie widać, że cokolwiek się z nim stało. Byliśmy bardzo zadowoleni z całego procesu przez który musieliśmy przejść, bo wszystko poszło niezwykle sprawnie.