Odwiedzam sklep z pościelą dla niemowlaków

 

Co prawda do rozwiązania zostało jeszcze trochę czasu, ale pokoik dla dziecka to mamy już przygotowany. Nawet nie chcemy wiedzieć czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, bo to ma być niespodzianka. Kupujemy wszystko w bezpiecznych kolorach.

Kupiłam piękną pościel, która pasuje do łóżeczka niemowlaka

pościel do łóżeczka dla niemowlakaJa to jednak bardzo często wybieram się na miasto, żeby jakoś mi czas zleciał. Przy okazji to nawet udaje mi się coś fajnego kupić. Wczoraj jak po obiedzie wybrałam się na spacer to przechodziłam obok sklepu, gdzie na wystawie była pościel do łóżeczka dla niemowlaka i oczywiście musiałam tam zajrzeć. Mój mąż już złożył łóżeczko, które sam zrobił ale nie mieliśmy pościeli i uznałam, że skoro trafiłam po drodze na ten sklep to musi to być znak. Weszłam do środka i zaczęłam się rozglądać po całym sklepie. Mieli tam mnóstwo fajnych rzeczy dla maluszków i na dobrą sprawę to wykupiłabym cały ten sklep. Podeszłam w końcu do regałów gdzie znajdowała się pościel do łóżeczka dla niemowlaka i zaczęłam ją przeglądać. Było mnóstwo interesujących wzorów zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Nie mogłam się na nic zdecydować, ale najbardziej spodobały mi się dwa komplety, które ostatecznie kupiłam. Ceny były takie same jak w innych sklepach dla dzieci i niewiele tam zostawiłam. Kiedy wyszłam już ze sklepu targając ze sobą nowiutką pościel to od razu zadzwoniłam do mojego męża Piotra, żeby pochwalić mu się nowymi zakupami. Nie zdziwił się, że znowu coś kupiłam, bo robię to w zasadzie regularnie.

Pościel idealnie pasowała do łóżeczka, które zrobił mąż dla naszego dziecka. Już nie mogę się doczekać aż się pojawi wśród nas. Ciekawe czy to będzie chłopiec czy raczej dziewczynka. Mam przeczucie, że jednak chłopiec. Na pewno mu się pokój spodoba.