Nietuzinkowe naszyjniki z pereł w sklepie jubilerskim

 

Powoli rozwijałam sklep, ponieważ na początku nie dysponowałam dużymi środkami finansowymi. Uznałam, że lepiej zrobić coś powoli, niż zaryzykować i stracić. Rozsądnie podeszłam do tego tematu i dlatego mi się udało. Mój sklep jubilerski funkcjonuje już od trzech lat.

Sprzedaż wyjątkowych naszyjników z pereł

naszyjnik z pereł różowychW moim sklepie sprzedawana była głównie złota i srebrna biżuteria. Na sztuczną się nie zdecydowałam, bo była zbyt tania i ogólnie dostępna. Od dostawcy, u którego zamawiałam biżuterię otrzymałam ostatnio katalog, ponieważ pojawiły się nowe produkty w ofercie. Był tam piękny naszyjnik z pereł różowych, który bardzo mi się spodobał. Moje klientki były dość wymagające i miałam świadomość, że perłami będą zachwycone. Do wyboru było więcej naszyjników, dlatego wybrałam kilka, żeby był wybór. Dostawa nastąpiła już następnego dnia. Zawsze bardzo szybko dostarczano mi biżuterię, co doceniałam. Naszyjniki były bardzo wyjątkowe i wiedziałam, że nie da się ich zakupić w żadnym innym sklepie. Cieszył mnie ten fakt, ponieważ zapewniało mi to zbyt. Klientki, które uwielbiały różowe perły, szybko doceniły nowy produkt w moim sklepie jubilerskim. Nawet dość wysoka cena naszyjnika nie była w stanie nikogo zniechęcić do zakupów. Naszyjnik, który tak bardzo mi się spodobał cieszył się największym zainteresowaniem. Zamówiłam osiem sztuk i wszystkie szybko sprzedałam. Miałam doskonały gust w kwestii biżuterii i dlatego też otworzyłam sklep jubilerski, bo wiedziałam, że mi się uda.

Mąż namawiał mnie ostatnio, żebym otworzyła kolejny sklep w innej części miasta. Bydgoszcz była duża i mogłam sobie na to pozwolić, dlatego się zdecydowałam. Tak samo, jak za pierwszym razem podeszłam do tematu bardzo rozsądnie i dzięki temu również mi się udało.