Najlepsze kosmetyki konopne

 

Od kiedy w naszym kraju została zalegalizowana medyczna marihuana, na rynku zaczęły się pojawiać przeróżne produkty z wykorzystaniem tej rośliny. Konopie mają cenne właściwości zdrowotne i lecznicze, które do tej pory nie były znane szerszemu gronu ludzi.

Rodzaje kosmetyków konopnych

kosmetyki konopneKażdy z nas używa jakiegoś kremu do twarzy, balsamu, cy olejku. Najczęściej kupujemy je w okolicznych drogeriach, sklepach kosmetycznych, albo aptekach. Jeżeli szukamy ciągle idealnego kremu dla siebie, to na pewno natrafiliśmy na beznadziejny produkt, który w ogóle nie działał. Tak czasem bywa, gdyż kosmetyki zawierają mało naturalnych i aktywnych składników, a więcej sztucznych dodatków i konserwantów. Jeżeli chcemy mieć gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa oraz skuteczności, najlepiej wybierać kosmetyki konopne. Posiadają one naturalny olejek CBD, który jest pozyskiwany z wyselekcjonowanej marihuany siewnej. Jest to gatunek rośliny hodowanej w ekologiczny sposób, czyli bez sztucznych nawozów i środków ochrony roślin. Ponieważ ten gatunek marihuany nie zawiera THC odpowiedzialnego za psychoaktywne działanie, to są to produkty całkowicie bezpieczne. Kosmetyki z zawartością konopi wykazują  działanie łagodzące, regenerujące i zmniejszające świąt oraz pieczenie. Najczęściej w sprzedaży możemy znaleźć kremy do twarzy, balsamy do ciała, czy olejki. Kosmetyki te zawierają mnóstwo witamin i minerałów, które w połączeniu z cennym działaniem oleju z konopi są niesamowicie skuteczne w działaniu.

Kosmetyki, które zawierają konopie możemy kupić nie tylko w dobrych drogeriach, ale także w sklepach ze zdrową żywnością i produktami eko. Najtaniej je dostaniemy w sklepach internetowych i też w nich znajdziemy największy wybór kosmetyków. Są polecane osobom z łuszczycą, czy egzemą