Najlepsza Hurom Alpha Plus

 

Nadchodziła wiosna i wszystko budziło się do życia. Wróciły bociany i inne ptaki z ciepłych krajów, wyrastały pierwsze kwiaty. Ludzie wychodzili z domów, żeby trochę potrenować czy pobiegać w sportowych ciuchach. Pomyślałam wtedy, że i ja powinnam coś zmienić, bo ostatniej zimy coś zbyt często chorowałam.

Super wyciskarka do soków Hurom

hurom alpha plusLekarz zalecił mi zdrowszą dietę i witaminy i zdecydowałam, że zacznę wdrażać to wszystko od samych podstaw. Nie kupowałam soków w sklepach. Postanowiłam robić je sama. W tym celu zakupiłam Hurom Alpha Plus, czyli wyciskarkę nowej generacji. Nie można pomylić jej z sokowirówką, ponieważ to zupełnie dwa inne produkty. Wyciskarka wyciska praktycznie cały owoc, sprawia, że sok jest gęsty i ma więcej witamin. Dzięki powolnemu tłoczeniu, witaminy nie uciekają. Natomiast sokowirówka gubi dużo witamin podczas przyrządzania soku i sam sok jest bardzo rzadki. Osad ląduje na dnie a u góry jest jakby sama woda z owoców. Kiedyś poczęstowałam się takim sokiem u koleżanki i byłam w szoku, że zdrowy sok bez dodatku cukru może tak wyśmienicie smakować. Więc kupiłam swoją wyciskarkę i byłam z niej bardzo zadowolona. Codziennie kupowałam nowe owoce i warzywa i tworzyłam własne kombinacje. Soki dawałam znajomym na próbę, żeby oceniali, która kompozycja najbardziej im smakuje. Takie zdrowe wyciśnięte soki działają nawet lepiej niż jakiś sztuczny słodzony napój energetyczny. Tu mamy energię z samej natury.

Moje soki były wyśmienite. Nie żałuję tego zakupu i jestem bardzo zadowolona ze swojej wyciskarki. Widać różnicę w mojej kondycji, nie męczę się już aż tak, mam dużo siły i nie choruję już raz w miesiącu. Czuję się zdrowsza i silniejsza i jest to zasługa tych pysznych soków. Nie zamienię ich już na żadne gotowe ze sklepu.