Łazienka nowoczesnej kobiety

 

W dzisiejszych czasach żyjemy niezwykle szybko. Przeważnie także brakuje nam czasu na to, aby porządnie wypocząć. Sen także stał się dla nas luksusem. Dlatego też staramy się, aby to co mamy w domu było jak najbardziej praktyczne, ale również piękne. Dlatego też do naszych domów staramy się wprowadzać styl nowoczesny. Dotyka to również łazienki. 

Stylowa, surowa lecz nowoczesna łazienka

ceramika końskie varnaNajważniejsze, a zarazem najtrudniejsze jest to, aby do łazienki wybrać kolor. Chodzi naturalnie o kolor kafelek. Ostatnio prawdziwym trendem są łazienki wykonane w stylu industrialnym, surowym a więc królują łazienki w odcieniu szarym. Jako jedną z głównych zalet zdecydowania się na taki kolor jest fakt, że jest on na tyle neutralny iż wszystko do niego pasuje. Zarówno biały prysznic, umywalka czy wanna jak i czarna. Ważne jest jednak to, aby wybrać wysokiej jakości kafelki. Chodzi nie tylko o to, aby ceramika końskie varna była dobrze wykonana, ale również była prosta do utrzymania czystości. Nikt przecież nie ma czasu na to, żeby spędzać długie godziny na czyszczeniu zarówno armatury jak i kafelek. Aby w wystrój wpleść trochę ciepła i uroku warto jest postawić na kafelki typu varna. Dlaczego? Przede wszystkim znajduje się na nich mozaika, dzięki czemu łazienka wygląda nowocześnie ale nie surowo. Co można dodać do takiej łazienki? Przede wszystkim zieleń. Zielony bardzo ładnie wygląda z szarością.

Warto jest również zapamiętać, że do kafelek które mają mozaikę nie należy dostawiać wielu mebli i ozdóbek, bibelotów bo mija się to z celem. Trzeba być konsekwentnym i na każdym etapie stawiać na minimalizm. Chodzi również o to, aby eksponować kafelki. Bo skoro one są jedną z najważniejszych i najbardziej ozdobnych części łazienki nie ma sensu ich ukrywać.