Fotograf ślubny z moich marzeń

Przygotowuję się właśnie do jednego z najważniejszych dni w życiu – mojego ślubu. Radość miesza się z lekkim zdenerwowaniem, szczęście ze stresem. Ślub i wesele to mnóstwo przygotowań, a wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Wierzę, że wszystko wyjdzie idealnie, kiedy ten dzień nastąpi. Na razie, muszę jeszcze załatwić kilka bardzo ważnych spraw.

Utrwalić piękne wspomnienia

fotograf ślubny bydgoszczW moim mniemaniu jedną z najważniejszych spraw podczas przygotowań do ślubu, jest zarezerwowanie dobrego fotografa. Nie wyobrażam sobie, żebym nie mogła cieszyć się wspomnieniami utrwalonymi w formie zdjęć. Dobry fotograf potrafi czarować, spojrzeć na świat w sposób, który nam często umyka. Jak jednak dokonać właściwego i satysfakcjonującego wyboru? Swoje poszukiwania zawężam do hasła: fotograf ślubny Bydgoszcz. Zaczynam od przejrzenia galerii zdjęć wybranych fotografów. Chcę, żeby relacja z naszego ślubu rozpoczynała się w chwili przygotowań, poprzez nabożeństwo w kościele, pierwszy taniec, aż do momentu zakończenia wesela. Dodatkowo chciałabym, abyśmy z mężem mieli sesję plenerową. Zdjęć będzie sporo. Co mam wziąć pod uwagę? Nie jestem profesjonalistką, więc kompletnie nie potrafię ocenić technicznej jakości zdjęć. Wybiorę zatem te, które będą mi się podobać, może mnie zaskoczą. Najważniejsza jest kreatywność i inwencja fotografa, umiejętność uchwycenia momentu, żeby zdjęcia były niebanalne. Nasz fotograf ślubny musi mieć to „coś”, czego do końca nie potrafię sprecyzować. Jeśli spełni te warunki, nie będę się wahać z podpisaniem umowy.

Kiedy nadejdzie dzień mojego ślubu, chcę być spokojna, że wielokrotnie będę mogła wracać do wspomnień, emocji. Wiem, że fotograf, którego wybraliśmy, nam go zapewni. Profesjonalizm, dobre oko i dar, który posiada, sprawi, że nasze zdjęcia będą niebanalne i piękne. Już nie mogę się doczekać.