Doskonałe dywaniki odporne na błoto

 

Moją pasją już od wielu lat jest offroad, jest to bardzo interesujący i względnie ekstremalny sport motorowy. Polega on na jeżdżeniu samochodem poza drogami, na dzikim terenie. Do tego celu wykorzystywane są samochody o wyższym podwoziu, z dużymi kołami, o wysokiej mocy i z napędem na przynajmniej cztery koła. Tego typu auta doskonale sobie poradzą w dziczy.

Dopasowanie dywaników do mojego Jeepa

dywaniki gumowe jeep compassPosiadam parę samochodów, takie typowo do spełniania mojej pasji i wyczynowej jazdy oraz zwykłe auta umożliwiające mi codzienną jazdę po mieście i jego okolicach. Wreszcie przyszedł czas zmiany codziennego auta i tym razem postanowiłem połączyć pasję z codziennością, dlatego też zdecydowałem się na auto Jeep Compass, które jest niezwykle komfortową pozycją, a przy tym nienagannie radzi sobie w terenie. Konieczne jednak było wymienienie dywaników na bardziej praktyczne, tak aby nie zabrudzić nowiutkiego samochodu. Oczywiście chodzi mi o dywaniki gumowe Jeep Compass to względnie nowe auto, więc nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem pasujących. W sklepie licencjonowanym przez producenta znalazłem doskonale pasujące dywaniki, które były antypoślizgowe i całkowicie plamoodporne. To dokładnie to czego potrzebowałem aby nie zabrudzić nowego samochodu przy mojej okazjonalnej jeździe terenowej bo czasami lubię sobie skrócić drogę do domu poprzez jakieś pole czy las. Dywaniki gumowe znacznie prościej się czyści i nadają się one świetnie do takiej sytuacji gdzie ja wykorzystuje swój pojazd mechaniczny.

Odkąd ma tego typu dywaniki już nie martwię się o czystość mojego samochodu, jeśli gdzieś na polu czy w lesie wejdę w zabłoconych butach do auta to taki dywanik mogę bardzo szybko wyczyścić z pomocą węża i wody. Dokładnie dopasowana konstrukcja takiego dywanika gwarantuje, że brud nie dostanie się poza jego obręb.