Dom wybudowany przez firmę przyjaciela

Zamówiłem projekt domu w firmie, którą polecił mi mój kierownik. Był to doskonały wybór, ponieważ zaprojektowany dla mnie dom jednorodzinny prezentował się dokładnie tak, jak tego oczekiwałem. Na dodatek koszt projektu nie był wysoki, co było kolejnym atutem współpracy z tą firmą. 

Zlecenie budowy domu profesjonalnej firmie przyjaciela 

budowa domów łódźZaoferowano mi również współpracę z firmą budującą domy, ale odmówiłem, ponieważ zamierzałem zwrócić się po pomoc do swojego przyjaciela Marcina. To właśnie w jego firmie wykonywana była profesjonalna budowa domów Łódź była miastem, gdzie Marcin prowadził działalność i wszystko idealnie się składało, bo dom zamierzałem wybudować właśnie w tym mieście. Do Marcina pojechałem z projektem domu, żeby oszacować koszty związane z budową domu. Wiedziałem, że przyjaciel wybuduje mi taniej dom i za materiały również nieco mniej zapłacę. Spotkanie z przyjacielem w siedzibie jego firmy było owocne. Od razu ustaliłem z nim termin, w którym miała rozpocząć się budowa mojego domu jednorodzinnego. Wstępny kosztowych prezentował się bardzo obiecująco i dawał mi pewność sporych oszczędności, które będę mógł przeznaczyć na wyposażenie domu. Do budowy mojego domu Marcin wydelegował swoich najlepszych pracowników. Wiedział, że zależało mi na czasie i obiecał, że budowa domu zakończy się pod koniec wakacji. Perspektywa zamieszkania we własnym domu była dla mnie sprawą najważniejsze, bo marzyłem o tym od ponad dziesięciu lat a teraz się udało.

Z usług firmy przyjaciela byłem niezmiernie zadowolony. Wszystko zostało wykonane profesjonalnie i do budowy domu użyto najlepszych materiałów. Przed zimą wprowadziłem się z całą swoją rodziną do nowego domu i sprzedałem swoje mieszkanie w centrum Łodzi za dobre pieniądze.