Balony jako dekoracja na Halloween?

Standardowe kolory i modele balonów jakoś nie bardzo pasują nam na takie okazje jak Halloween, okazuje się jednak, że na rynku dostępne są różne ciekawe balony, odpowiednie na taką okazję. Zarówno te najzwyklejsze, jak i odpowiednie do modelowania w jakieś pasujące do Halloween formy.

Balony do modelowania muszą być w odpowiednich kolorach

Balony do modelowaniaCo można zrobić z balonów do modelowania? Cóż, fakt, że ten typ balonów nadaje się na Halloween może wydawać się zaskakujący, ale… Po co kupować tylko balony z gotowymi nadrukami, skoro można samemu przygotować coś interesującego? Balony do modelowania to świetna opcja, zwłaszcza jeśli uda się nam dostać je w paczce z pasującymi kolorami, czyli głównie czarnymi i pomarańczowymi, ale czasem białe albo zielonkawe też się sprawdzą. Oczywiście warto zaopatrzyć się w odpowiednią pompkę do nadmuchiwania balonów, choć nada się też pompka rowerowa. A może butla z helem, żeby dekoracje złowrogo bujały się pod sufitem? To także ciekawa opcja! W sieci łatwo będzie znaleźć instrukcje i tutoriale, pokazujące, jak z balonów do modelowania zrobić interesujący nasz kształt. Warto ich poszukać odpowiednio wcześniej i potrenować, a także samemu popróbować swoich sił w tworzeniu nowych, ciekawych balonowych form. Dzięki balonom do modelowania, ale też tym zwykłym, dekoracje Halloweenowe na pewno będą zwracać na siebie uwagę.

Można też do nich dodać na przykład sztuczną pajęczynę , nakleić oczy z rodzaju „googly eyes” czy też dodać jakieś inne ozdoby. Ciekawym pomysłem będzie rozdawanie dzieciom balonów razem ze słodyczami albo po prostu zamiast słodyczy.

Więcej: balony do modelowania