Agencja reklamowa z Torunia

Prowadząc firmę warto pomyśleć o jakiejkowliek strategii marketingowej, aby nie popaść w stagnację. Sama dostarczenie produktów czy usług nie wystarczy, jeżeli klienci nie wiedzą o naszym istnieniu. Moja firma także doświadczyła małego kryzysu, który na całe szczęście został zażegnany dzięki agnecji reklamowej z Torunia.

Dobra strategia marketingowa agencji reklamowej z Torunia

agencja reklamowa toruńMoja firma przez wiele lat świetnie prosperowała, mieliśmy sporo klientów, że nawet czasami nie wyrabialiśmy się z zamówieniami. Jednak te czasy minęłi i wpadliśmy w stagnację. Oczywiście posiadaliśmy spore grono stałych klientów, jednak firma się nie rozwiajała i nie pozyskiwała nowych. Musiałem coś z tym zrobic i postanowiłem położyć większy nacisk na reklamę firmy. Przeszkując oferty najbardziej spodobała mi się ta, którą proponowała agencja reklamowa toruń, gdyż zawierała najbardziej nowoczesne i różnorodne metody marketingu. Firma w pakiecie zapewniała różne formy reklamy w sieci. Były to między innymi pozycjonowanie, marketing szeptany, kampania adwords oraz banery reklamowe w najbardziej znanych serwisach internetowych. Poza tym w ofercie znajdowały się także bardziej standardowe metody jak reklama w radiu czy czy w telewizji. Postanowiłem dać im szansę i muszę przyznać że się nie rozczarowałem. Bardzo podobały mi się spoty reklamowe przygotowane przez agencję i od razu wyraziłem zgode na ich publikację. Już po kilku tygodniach poczułem odczuwalny przypływ klientów, a po kilku miesiąc było ich już tak dużo, że musiałem zatrudnić nowych pracowników, gdyż nie wyrabialiśmy się z zamówieniami.

Dzięki świetnie opracowanej strategii marketingowej agencji reklamowej z Torunia, moja firma zyskała większy rozgłos i zdobyła wielu nowych klientów. Znowu mogliśmy pracować na najwyższych obrotach. Jestem bardzo zadowolony z realizacji usług agencji i już planuję przedłużenie naszej współpracy.