Zaproponowałem ojcu, że zamontuję u niego kurtynę

Mój ojciec jest świetnym pracodawcą i biznesmenem. Zawsze dba o to, żeby jego pracownicy mieli co robić i wypłaty zawsze realizowane są na czas. Ostatnio miał mnóstwo zajęć i pomagałem mu trochę, ażeby go odciążyć. Zauważyłem wtedy, że trzeba coś zmienić.

Teraz ojciec ma w magazynie porządną kurtynę pcv

kurtyna pcvU taty na magazynie była kiedyś kurtyna pcv a mówię, że kiedyś, ponieważ to co jest teraz to jakieś resztki. W takich warunkach pracować nie można i zdecydowałem zająć się uważniej tym tematem. Zaoferowałem swojemu ojcu, że zamontuję mu nową kurtynę, którą tylko musi zakupić. Ojciec poszedł ze mną na magazyn i sam zobaczył jak wygląda kurtyna pcv a raczej jej pozostałości i od razu się zgodził. On tam nie zagląda z uwagi na brak czasu. Dał mi pieniądze i poprosił, żebym wszystkim się zajął. Kupiłem więc kurtynę w sprawdzonym sklepie i następnego dnia z samego rana zabrałem się za jej montaż. Skończyłem tego samego dnia i nowa kurtyna była już zamontowana. Pracownicy od razu zauważyli zmiany, z których byli zadowoleni. Ojciec jak pojawił się w firmie to także od razu skierował się na magazyn. Nowa kurtyna pcv, którą zamontowałem jest wytrzymała i na pewno będzie mu służyła na długie lata. Do końca miesiąca pomagałem ojcu w firmie i w końcu wyszedł na prostą. Przydałby mu się jakiś asystent, bo sam nie ogarnie wszystkiego. Kierownik magazynu jak zobaczył nową kurtynę to był zadowolony. Mówił o tym ojcu, ale ten nigdy nie miał czasu się tym zająć. Teraz wszystko jest załatwione.

Ojciec zgodnie z moją sugestią zatrudnił asystenta i teraz radzi sobie coraz lepiej. Skupia się tylko na najważniejszych sprawach a asystent robi resztę. Nawet zdobył więcej nowych zleceń i ludzie w jego firmie dzięki temu mają jeszcze więcej pracy.