Zalety urządzeń do oksybrazji

W kosmetyce powstają coraz to nowsze sposoby radzenia sobie z mankamentami urody. Również takie, które wspomagają pracę organizmu, zapobiegają przedwczesnemu pojawianiu się zmarszczek oraz sprawiające, że skóra wygląda ładnie i promiennie bez poświęcania godzin przed lustrem.

Jak działa urządzenie do oksybrazji?

urządzenia do oksybrazjiInnowacyjne metody radzenia sobie z problematycznymi mankamentami skóry to metody biologicznej odnowy skóry. Oksybrazja jest metodą alternatywną do mikrodermabrazji. Nie powoduje jednak w przeciwieństwie do mikrodermabrazji podrażnień i jest o wiele łagodniejsza dla cery. Urządzenia do oksybrazji pozwalają redukować martwy naskórek, przez co skóra staje się wypoczęta, pozbawiona przebarwień oraz zmarszczek. Jest to rodzaj delikatnego peelingu, który odbywa się poprzez aplikację tlenu oraz soli fizjologicznej pod wpływem wysokiego ciśnienia. Jest to zabieg idealny dla osób, które mają problemy ze skórą czy skórę wrażliwą. Zabieg nie powoduje zaczerwienienia ani obrzęku, ponieważ w porównaniu do mikrodermabrazji, usunięcie martwego naskórka nie następuje mechanicznie. Jest ot też zabieg dedykowany dla cery naczynkowej. Oksybrazja sprawdzi się podczas upalnych dni- przyniesie komfort skórze, zatrzyma nadmierny łojotok oraz ochłodzi skórę za pomocą mgiełki soli fizjologicznej. Dlatego najczęściej zabieg jest stosowany właśnie latem. Doskonale łagodzi również efekty uboczne długiego przebywania na słońcu i zmęczeniu skóry pod wpływem promieni słonecznych.

Efekty tego peelingu są odczuwalne od razu po pierwszym zabiegu. Skóra jest oczyszczona i dotleniona a naczynka nie są tak bardzo widoczne. Skóra jest też o wiele bardziej sprężysta i ujędrniona. Zaleca się jednak przeprowadzenie serii zabiegów aby wzmocnić trwałość efektów.