Zadaszenie domowego basenu

Ubiegłego lata razem z mężem postanowiliśmy wybudować na terenie naszej posesji basen. Mieszkamy na osiedlu luksusowych domów, gdzie prawie każdy nasz sąsiad taki posiada, przyszła pora na nas. Ostatnie lata pokazały wielką zmianę klimatu, która przekłada się przede wszystkim na bardzo gorące lata, dlatego też taki basen będzie zbawienny podczas następnej fali upałów w wakacje. Poza tym nasze dzieci bardzo lubią pływać.

Jaki wybrać dach do prywatnego basenu w ogrodzie

zadaszenia basenowe cenyWynajęliśmy specjalistyczną firmę, która miała się wszystkim zająć. Znalazłam to ogłoszenie w internecie, wiem też, że jedni z naszych sąsiadów również korzystali z usług tej firmy. Wydawała się bardzo w porządku. Nam zależało przede wszystkim na czasie chcieliśmy zdążyć przed następnym latem. Tak żeby otworzyć sezon imprezom nad basenem w stylu Miami City. Akurat mojej urodziny przypadają na późną wiosnę – wczesne lato zgrałoby się to w jedną wspólną imprezę dla naszych licznych znajomych. Prace zakładano, że zostaną ukończone wczesną wiosną. Plan basenu był bardzo duży, ponieważ posiadamy sporą działkę – liczy ona sobie około czterdziestu siedmiu metrów kwadratowych. Cała działka jest zagospodarowana pięknym ogrodem. Ostatnią kwestią był dach do naszego basenu, który musieliśmy zamówić osobno, ponieważ wynajęta przez nas firma się tym już nie zajmowała. W tym celu wpisałam w najpopularniejszą wyszukiwarkę następującą frazę – zadaszenia basenowe ceny. Dodałam słowa cena, ponieważ nas budżet został bardzo nadszarpnięty i musieliśmy się liczyć z resztą wydatków.

Ostatecznie wybraliśmy bardzo dobre i funkcjonalne zadaszenie. Cały dach był zautomatyzowany, posiadał cztery niezależne silniki, które poruszały całą konstrukcję jednocześnie z czterech stron. Efekt otwierania i zamykania był bardzo spektakularny.