Zabieg depilacji laserowej

 

Z depilacji laserowej warto skorzystać w momencie kiedy tradycyjne metody golenia zwykłą maszynką podrażniają nasze ciało lub co gorsza je uczulają. Po depilatorze elektrycznym zdarza się, że niektóre kobiety dopada zapalenie mieszków włosowych i niestety muszą zrezygnować z depilacji. Dla takich kobiet najlepszym sposobem będzie skorzystanie z depilacji laserowej.

Laserowa depilacja skóry

polecana depilacja laserowa w SzczecinieDepilacja za pomocą laserów nie tylko dokładnie usuwa nasze owłosienie, ale także poprawia kondycje skóry, jednakże przed wykonaniem pierwszego zabiegu konieczna jest konsultacja z lekarzem dermatologiem, który przeprowadzi wywiad i określi czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Jeżeli uzna on, że wszystko jest w porządku i bezpiecznie możemy podejść do zabiegu przeprowadzana jest próba laserowa, która sprawdza czy nasza skóra nie zareaguje negatywnie na promienie laserowe.  Przeważnie wykonuje go kosmetyczka pod ścisłym nadzorem lekarza dermatologa. Największą zaletą depilacji laserowej jest całkowite usunięcie owłosienia z miejsc, które poddaliśmy zabiegowi. Aby uzyskać oczekiwane efekty najlepiej jest go powtórzyć kilkakrotnie, a dzięki temu będziemy mogli cieszyć się gładką skórą bez podrażnień nawet do kilku lat. Polecana depilacja laserowa w Szczecinie to taka, która jest wykonywana przez doświadczone kosmetyczki pod okiem profesjonalnego lekarza dermatologa. Do zabiegu używany jest specjalistyczny sprzęt laserowy, który jest całkowicie bezbolesny.

Efekty jakie daje nam działanie depilacji laserowej są niezwykłe. Dzięki zabiegowi nasza skóra będzie idealnie gładka oraz doskonale odżywiona. Osoby uczulone na różne kremy do depilacji będą mogły w końcu cieszyć się piękną, zdrową skórą oraz doskonale odżywioną cerą, jak i nie będę martwić się o uczulenia.