Wynajęty boks w Poznaniu

 

Zaprosiłem do współpracy wielu nowych dostawców, ponieważ miało mi to zapewnić spore zyski. Nie ograniczałem się jednak do kontrahentów krajowych i współpracę podejmowałem także z zagranicznymi inwestorami. Niektóre umowy były jednak odroczone w czasie.

Wynajęcie boksu na rok czasu

boksy poznańTowar miałem, ale zbyt miał nastąpić za rok i musiałem znaleźć jakiś magazyn, żeby móc wszystko trzymać. Sprzęt elektroniczny musiał być jednak przechowywany we właściwych warunkach, a magazyn mi ich nie zapewniał. Potrzebowałem boksu, w którym panowała stała temperatura. Interes ten miał przynieść mi ogromne dochody i warto było wynająć boks na tak długi okres czasu. Nawiązałem kontakt z przedsiębiorcą, który na wynajem posiadał nowe i w pełni bezpieczne boksy Poznań był miastem, gdzie prowadziłem firmę i cieszył mnie fakt, że tam właśnie dostępne były boksy na wynajem. Z właścicielem boksów spotkałem się osobiście, ponieważ chciałem sprawdzić miejsce, w którym się one znajdowały oraz jakość zabezpieczeń. W boksie planowałem przechowywać wartościowy sprzęt i zależało mi na monitoringu. Przedsiębiorca zaprezentował mi wszystko a boks, który dla mnie wybrał był idealny. Miejsca było sporo i wiedziałem, że we właściwych warunkach będę przechowywał sprzęt elektroniczny. Od razu podpisałem umowę najmu na rok czasu i za cały ten okres zapłaciłem z góry. Planowałem raz w miesiącu sprawdzać swój boks, ponieważ chciałem mieć wszystko pod ścisłą kontrolą. Taką już miałem naturę.

Po roku sprzedałem kontrahentowi cały sprzęt w cenie, która została uwzględniona podczas spisywania kontraktu. Zapewniło mi to zysk po cenie nabycia a na tym mi zależało. Po roku sprzęt już nieco stracił na wartości, ale ja się zabezpieczyłem i nie byłem stratny nawet złotówkę.