Wycinane litery na wesela

 

Długo nie wiedziałam czym chcę się zajmować w życiu. Pracowałam już w wielu branżach, jednak żadna z wykonywanych prac nie dawała mi satysfakcji. Stałam na rozdrożu. Pewnego dnia doznałam pewnego rodzaju olśnienia. Mój tata był stolarzem. Zaczęłam przesiadywać z nim na warsztacie i uczyć się sztuki obrabiania drewna. Tata był zachwycony i ja też. Bo miałam już plan na biznes. 

Wycinanie liter – moja nisza na rynku

wycinanie liter łódźWiedziałam, że w dzisiejszej modzie ślubnej na topie są litery – inicjały młodej pary stojące przed nimi na stole prezydialnym. Coraz więcej osób poszukiwało liter, ale wiadomo, że jak ktoś kupił A i D to już P nie ma i tak dalej. Pomyślałam, że to jest idealny pomysł dla mnie. Tata był stolarzem, więc zawsze znalazł chwilę aby mi pomóc. I takim to sposobem założyłam własną firmę. Wiedziałam, że wycinanie liter łódź pokocha. Dodatkowo pomyślałam, że świetnym pomysłem będzie wykonywanie z drewna nie tylko samych liter ale i pełnych napisów jeśli tylko byłoby zainteresowanie takimi. Tutaj główną nadzieję miałam w młodych mamach, które starają się na wszelkie możliwe sposoby upiększyć pokoje swoich dzieci. Pomyślałam również o tym, aby malować je na różne kolory, bo nie każdy życzy sobie surowe, skandynawskie drewno. Wymyśliłam także stronę internetową i sprzedać wycinanych liter w internecie. Na początku ciężko było mi się wybić, jednak dla mnie wtedy już nie było rzeczy niemożliwych.

Jak się okazało moje myśli na temat rozwoju firmy były potrzebne, jednak największą inspiracją dla mnie były potrzeby moich klientów jak również pytania od nich. W krótkim czasie zaczęła działać nie tylko sprzedaż wycinanych liter, ale i wynajem zarówno małych liter na stoły – idealne opcja dla osób, które nie chcą potem oganiać się z produktem jak i dużych. Rozkręcam biznes razem z tatą.