Upominek powinien być śmieszny

 

To, czy życie będzie szare i nudne zależy tylko i wyłącznie od nas. To, jakimi rzeczami i ludźmi się otaczamy ma ogromny wpływ na nasze podejście do życia. Dlatego wychodzę z założenia, że kiedy kogoś chce obdarować na przykład przy okazji jego urodzin, to robię wszystko, aby ten upominek wywołał uśmiech na jego twarzy.

Prezent, który wywoła uśmiech na twarzy

śmieszne prezentyNajpiękniejszym, co możemy podarować drugiej osobie, są pozytywne emocje. To one dają nam poczucie szczęścia, którego tak mocno w życiu potrzebujemy. Istnieje bardzo prosty sposób na to, aby życie było dla nas kolorową, ekscytującą przygodą. Wystarczy się dobrze nastawić i otoczyć ludźmi oraz przedmiotami, które pomogą nam to nastawienie utrzymać. Dlatego też zawsze, gdy kupuje komuś prezent robię wszystko, aby wywołał on w drugiej osobie chociażby szczery uśmiech na twarzy. Nastawiłam się więc na śmieszne prezenty, które można wymyślać w nieskończoność. Mogą być to na przykład zabawne napisy na przedmiotach codziennego użytku albo okładka znanej gazety z solenizantem w roli głównej. Istnieje mnóstwo różnych możliwości, które z łatwością dostosujemy do każdej osoby. Mi osobiście bardzo przypadły do gustu przedmioty praktyczne, typu deska, szklanka i tak dalej, które zawsze zlecam do ozdobienia dedykowanym napisem lub zabawną grafiką, bezpośrednio powiązaną z osobą, dla której upominek jest przeznaczony. Taki prezent jest zazwyczaj dodatkiem do całego podarunku, jednak to on wywołuje najwięcej uśmiechu.

Dawanie prezentów jest dla mnie tożsame z dawaniem innym radości. Dlatego też przy każdym podarunku staram się zawrzeć coś, co wywoła na twarzy drugiej osoby uśmiech. Śmieszne prezenty to w moim wykonaniu zazwyczaj przedmioty codziennego użytku z zabawnym grawerem lu graficznym nadrukiem.