Tradycyjny żyrandol do sypialni

 

Co jakiś czas zmieniam drobne szczegóły w swoim mieszkaniu. Najczęściej chodzi o dodanie do aranżacji jakiegoś nowego gadżetu albo przestawienie mebli. Dwa miesiące temu postanowiłam odświeżyć nieco moją sypialnię. Na początku zastanawiałam się nad zmianą koloru ścian ale ostatecznie zdecydowałam się na wymianę lampy w pokoju. Bardzo chciałam kupić jakiś żyrandol.

Do sypialni wybrałam żyrandol w starodawnym stylu

żyrandole tradycyjneZdecydowałam się na kupno tradycyjnego żyrandolu do sypialni, ponieważ bardzo lubię ten dizajn i przekaz jaki niosą za sobą żyrandole tradycyjne. Kojarzą mi się z domem mojej babci, która zawsze była dla mnie wielkim wsparciem. W jej domu w każdym pomieszczeniu znajdował się właśnie taki tradycyjny żyrandol. Pamiętam, że w salonie był on najpiękniejszy, bo znajdowała tam się kryształowa lampa, która naprawdę duża. Sam salon nie był duży, a więc żyrandol rzucał się w oko od razu po wejściu do pomieszczenia. Zawsze chciałam mieć taki żyrandol w swoim salonie ale szczerze mówiąc taki dizajn nie pasowałby do tego jak urządzony jest mój salon. Zamiast tradycyjnego żyrandolu mam w salonie bardzo nowoczesną lampę. Do sypialni wybrałam żyrandol, który jest połączeniem metalu i szkła. Wygląda trochę starodawnie, właśnie tak jak kojarzę większość żyrandoli z domu mojej babci. Przez to, że żyrandol wygląda jak wyjęty rodem z mieszkania z lat 80-tych to dodaje on mojej sypialni niesamowitego klimatu i powiewu świeżości.

Moja sypialnia wygląda teraz super. Wiem, że niektórym pewnie nie spodobałby się mój wybór co do żyrandolu ale najważniejsze jest dla mnie to, że mnie się podoba i sprawia, że moja sypialnia bardziej mi się teraz podoba. Myślę, że przedmioty stylizowane na stare meble i wyposażenie pokojów mają swój niepowtarzalny klimat.