Tabliczka dla doradcy podatkowego

Po ukończeniu studiów nie miałem żadnych perspektyw na to, aby dostać się do pracy do biura czy w inne miejsce. Wszystko było obłożone maksymalnie. Wówczas to poczułem, że chcąc zostać w swoim zawodzie muszę otworzyć swoją własną działalność i postawić na siebie. Postanowiłem zostać samotnym doradcą podatkowym. 

Reklama wewnętrzna ułatwiała trafienie do mnie

reklama wewnętrzna łódźWiadomo, że na początku nie ma się dużych środków finansowych. Ja też ich nie miałem, dlatego postanowiłem, że wynajmę jeden skromny pokoik w biurowcu. Kiedy wszedłem do budynku zauważyłem, że różnych innych działalności tam jest mnóstwo. Trochę się przestraszyłem, bo bałem się iż klienci do mnie nie trafią. Widziałem, że klika drzwi dalej siedzibę ma niewielka firma sprzedająca części do telefonów komórkowych. Przed wejściem do nich znajdowała się reklama wewnętrzna łódź. Postanowiłem, że i ja zafunduje sobie taką tabliczkę przed drzwiami. Wiadomą sprawą jest, że to dyskomfort nie tylko dla klientów ale również kurierów, gdy nie wiedzą gdzie mają wejść. Udałem się do pobliskiej drukarni i zamówiłem aż trzy takie elementy. Uzgodniłem z właścicielem budynku, że jedną tabliczkę będę mógł powiesić przy samym wejściu razem z informacją na jakim piętrze znajduje się moje biuro. Druga zawisła dumnie przed drzwiami a ostatnia nad moim biurkiem wewnątrz pokoju. Wszystko urządziłem w bardzo przyjaznym stylu. Już po dwóch dniach miałem pierwszych klientów. Cieszyli się, że dotarli bez większych problemów wprost do moich drzwi. 

Często pukali do mnie klienci innych firm wypytując się gdzie znajdą oni ich biura. Chwalili mnie, że przynajmniej przed moimi drzwiami wisi reklama wewnętrzna. Świadczy to o tym, że szanuję czas nie tylko swój ale również drugiej osoby. Kto by pomyślał, że taka tabliczka tyle zmieni.