Szukając odpowiedniego zapachu

 

Kiedy prowadzimy sklep, w którym sprzedajemy produkty, będące dobrami, które nie są dostępne w pierwszym lepszym hipermarkecie, chcemy, by nasi klienci już od wejścia czuli, że znaleźli się w miejscu, w pewnym stopniu luksusowym. Podobnie dzieje się w chwili, gdy prowadzimy salon z usługami fryzjerskimi, kosmetycznymi lub salon odnowy biologicznej.

Zapach świec Yankee Candle

świece zapachowe yankee candlePrzy budowaniu luksusowej atmosfery, która zachęca klientów nie tylko do wejścia do danego sklepu, ale przede wszystkim do pozostania w jego wnętrzu na dłużej i rozejrzenia się wśród dostępnego asortymentu, niezwykle przydatne są świece zapachowe. Jednym z rodzajów świec zapachowych dostępnych na naszym rynku znaleźć możemy również świece zapachowe Yankee Candle. Świece tego typu doskonale sprawdzą się w prowadzonym przez nas SPA, nie tylko rozpromieniając wnętrze swoim blaskiem, ale również nasączając pomieszczenie swoim zapachem. Wśród zapachów proponowanych nam przez Yankee Candle znaleźć możemy zapachy różnego typu, zgodnie z naszymi potrzebami. Znajdziemy więc delikatne zapachy kwiatowe, ale również intensywne zapachy kojarzące się nam z zapachem wydzielanym przez dobrej jakości perfumy. W większych pomieszczeniach, w których świece mogą nie być odpowiednio wyczuwalne, zawsze możemy zdecydować się na woski zapachowe również tego samego producenta, dostępne w tych samych wariantach zapachowych co świece.

Jeśli chodzi o świece, kiedy zdecydujemy się na ich wykorzystanie w mniejszym sklepie lub w punkcie usługowym, na pewno korzystnym rozwiązaniem będą największe słoje, w których dostępne są świece palące się przez nawet sto pięćdziesiąt godzin. Jak zostało wspomniane, dostępne są one w eleganckich słojach, które będą prezentowały się w pełni estetycznie i bezpiecznie.