Spodobał mi się budynek z oknami skandynawskimi

Moja przyjaciółka Aldona tuż po studiach przeprowadziła się do innego miasta. Poznała Marcina, z którym zamieszkali razem i wiem, że są dość szczęśliwi. Zaprosiła mnie do siebie na weekend i mogłyśmy poplotkować. Marcin był w tym czasie w delegacji w Warszawie.

Chciałabym mieszkać w budynku z takimi oknami skandynawskimi

okna skandynawskieMoja przyjaciółka Aldona mieszka w nowoczesnym budynku, który niedawno został wybudowany. Mieszkanie kupili rodzice Marcina, ponieważ mają bardzo dużo pieniędzy i stać ich było na taki wydatek. Dla nich to świetny start w przyszłość. Pojechałam do niej w czwartek po południu, żebyśmy miały dla siebie jak najwięcej czasu. Odebrała mnie z dworca i pieszo poszłyśmy do jej mieszkania. Przy okazji pokazała mi całą okolicę. Kiedy dotarłyśmy do budynku, w którym mieszka to od razu zauważyłam, że są tam piękne okna skandynawskie, które prezentują się na prawdę wyjątkowo. To dzięki nim budynek wygląda tak wyjątkowo. Przyjaciółka od razu zauważyła mój zachwyt i powiedziała, że jej także najbardziej podobają się te okna skandynawskie i dobrze jej się tutaj mieszka. Wyjaśniła mi, że jest wynajmowana specjalna firma sprzątająca do mycia okien, która pojawia się u nich nie rzadziej jak raz w miesiącu. Ona myje tylko te okna skandynawskie od środka u siebie w mieszkaniu. Kiedy weszłyśmy już do mieszkania to bardzo mi się podobało. Aldona mieszka na ósmym piętrze i ma piękny widok z okna. W mieszkaniu to nawet jest o wiele przestronniej dzięki takim oknom, które ma. Chciałabym tutaj mieszkać.

Wizytę będę wspominała bardzo miło, ponieważ świetnie się bawiłyśmy. Nagadałyśmy się za wszystkie czasy i już nie mogę się doczekać następnego spotkania. Tym razem Aldona przyjedzie do mnie i odwiedzimy naszych znajomych ze studiów.