Specjaliści od imprez firmowych pomogą każdemu

Jeśli w budżecie promocyjnym firmy zarząd zarezerwował pulę pieniędzy na imprezę firmową, warto skorzystać z okazji i przygotować event z pompą. Nawet jeśli samodzielnie nie jesteś w stanie zorganizować odpowiedniego cateringu oraz animacji, skorzystaj z pomocy fachowców od organizacji eventów.

Zorganizuj imprezę firmową

imprezy firmowe mikołajkiZorganizowanie eventu firmowego wymaga niebywałych zdolności organizacyjnych. Jeśli nie znasz miasta i otoczenia to tym trudniej będzie zgrać odpowiednie miejsce z zaplanowanymi atrakcjami i być może częścią oficjalną prowadzoną przez „kogoś z centrali”. W takich przypadkach pomoc fachowców, którzy doskonale znają lokalny rynek rozrywek oraz modnych miejsc będzie nieoceniona. Zwłaszcza, że dzięki licznym zleceniom potrafią wynegocjować naprawdę ciekawe zniżki u lokalnych restauratorów. Jeśli chodzi o imprezy firmowe mikołajki są jedną z najlepszych miejsc do zorganizowania eventu integracyjnego. Bliska odległość jezior to doskonała okazja aby zaproponować pracownikom integrację w postaci zawodów na łódkach. Każdy dział mógłby stworzyć team rywalizujący ze sobą o nagrodę prezesa lub kosz smakołyków. Pracownicy poszczególnych działów współpracowaliby ze sobą, jednocześnie rywalizując z pracownikami innych. Ponadto wyjście do tawerny serwującej przekąski z rybką w roli głównej, pozwoli na długie pracowników rozmowy, które integrują ludzi lepiej niż konkurencje zalecane przez najlepszych coachów.

Specjaliści od organizacji eventów firmowych bazując na własnym doświadczeniu pomogą także w dopięciu tak drobnych kwestii jak moment oficjalnych przemówień. To także odpowiedni ludzie, którzy podpowiedzą rodzaj drobnych nagród jeśli przewidujecie drobne konkurencje w ramach integracji, jeśli nie macie odpowiednich gadżetów.