Przeprowadzka do nowego domu

 

Kiedy wychodziłam za mąż za Edwarda, to wiele mi wtedy obiecywał. Oczywiście dzieliłam to przez dwa, bo wiedziałam, że nie wszystko mu się uda. On jednak mnie zaskoczył, ponieważ zrealizował wszystkie obietnice złożone mi jeszcze przed ślubem.

Zamieszkanie na osiedlu domów jednorodzinnych w Piasecznie

domy piasecznoEdward doskonale wiedział, że moim marzeniem było zamieszkanie w domu jednorodzinnym w jakimś ładnym miejscu. Piaseczno było moim miastem rodzinnym i tak naprawdę, to właśnie tam chciałam wrócić. Edward poinformował mnie podczas uroczystej kolacji, że kupił dom. Byłam zaskoczona i poprosiłam o więcej szczegółów. Wyjaśnił mi wtedy, że jest to nowiutki dom, który mieści się na nowo wybudowanym osiedlu, gdzie znajdowały się tylko domy Piaseczno było miastem, gdzie mój mąż kupił ten dom. Na początku myślałam, że to jakiś żart, bo było to moje największe marzenie w życiu i nagle mąż przy kolacji oznajmia mi, że się przeprowadzamy. Długo dochodziłam do siebie i następnego dnia mąż zabrał mnie do Piaseczna, żeby pokazać mój nowy dom. Dopiero wtedy uwierzyłam, że to wszystko dzieje się naprawdę. Osiedle było już prawie całe zamieszkałe. Nasz dom stał przy parku i dzięki temu widok z okna w salonie był piękny. Osiedle było zamknięte i nikt niepowołany nie miał możliwości dostać się na jego teren. Dom był pięknym piętrowy, z dwiema łazienkami. Kuchnia przestronna i połączona z salonem. Dom wyglądał dokładnie tak, jak chciałam. Mój mąż był najlepszym człowiekiem na świecie.

Przeprowadzka do nowego domu była najprzyjemniejszą rzeczą, którą musiałam zrobić. Sprawiło mi to mnóstwo radości. Zdążyłam nawet poznać sąsiadkę, która mieszkała w domu obok i umówiłam się z nią na kawę. Czuję, że w tym pięknym domu będzie mi się idealnie mieszkało.