Przekłute ucho na zabiegu w Poznaniu

Mieszkam w Poznaniu wraz ze swoim mężem oraz moją ukochaną córeczką. Nasza córka od jakiegoś czasu zaczyna prosić mnie o swoje pierwsze przekłucie uszu, aby zawiesić swoje kolczyki, które dostała w prezencie na ostatnich urodzinach od cioci.

Bezpieczne przekłucie ucha naszej córki

przekłuwanie uszu poznańZnalezienie specjalisty, który zajmowałby się takimi zabiegami nie jestem trudne w takim mieście jak Poznań. Jest tutaj wiele osób, które reklamują przekłuwanie uszu Poznań jest dużym miastem i na pewno znajdziemy coś niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Tak było też i w moim przypadku. Po sprawdzeniu kilku ofert w internecie, zadzwoniłam pod podany numer i umówiłam się na wizytę. Córka była ucieszona tą wiadomością i oboje udaliśmy się na zabieg po kilku dniach. Sam gabinet był bardzo sterylny i od razu było widać, że zajmuje się tym ktoś z wieloletnim doświadczeniem oraz nigdy nie dopuściłby do problemów. Sama specjalistka to bardzo miła, młodsza kobieta, która już od wielu lat przekłuwała uszy wielu osobom. Moja córka na samym początku troszeczkę się bała, ale gdy już doszło do samego przekłucia, nawet nie wiedziała kiedy to się stało. Wszystko za sprawą dobrej technologii, czyli pistoleta, za którym pośrednictwem można wykonać zabieg w dosłownie kilku sekundach. Po kilku minutach wszystko zakończyło się powodzeniem i moja córka mogła w spokoju czekać na zagojenie się ucha. Sam zabieg naprawdę nie trwał długo i kompletnie nie mieliśmy się czego obawiać. Cieszymy się, że trafiliśmy na tak kompetentną osobę jak ta pani.

Pamiętajmy o tym, aby przeprowadzony zabieg był w jak najlepszych warunkach, w miejscu sterylnym oraz osoba go wykonująca miała już w tym doświadczenie. Jeżeli wszystkiego dopatrzymy, to nie powinny pojawić się żadne problemy.