Prostowanie, kręcenie i ujarzmianie włosów

Od zawsze miałam włosy brązowe lekko falowane. Nie bardzo to lubiłam, bo te fale optycznie zaokrąglały mą i tak pucułowata twarz. Dobrze mi było we włosach prostych i w odpowiednio spiętych. Ale, podczas gdy kolor włosów zmieniłam i jako blondynka było mi świetnie, moje włosy ciągle falowały.

Czy lakierowanie Taftem jest skuteczne?

lakier do włosów TaftByły niesforne odkąd pamiętam i żaden lakier, żel czy inny spray na nie nie działał. Gdy włosy lekko wyprostowałam na prostownicy dostały trochę wilgoci i w moment się pokręciły. Gdy miałam piękna fryzurę zrobioną na ślub siostry, lakier działał godzinę i nic więcej. Od tamtego czasu, przestałam próbować i wyrzuciłam wszystkie utrwalacze do fryzur. Jednak pewnego razu, znajoma fryzjerka, dla żartu pokręciła mi wszystkie włosy w drobne loczki. Wiedziałam, że długo się nie utrzymają, popsikała je Taftem, a ja wieczorem nie mogłam wyjść z podziwu. Moje loki się nadal trzymały. Jak ona to zrobiła? Wydawało mi się, że próbowałam już kiedyś Taftu, bo przecież Taft u niej widziałam? Zaczynałam wątpić i postanowiłam na drugi dzień znów się do niej udać. Hania powiedziała, że możemy wyprostować mi włosy, zastosować jej lakier do włosów Taft i sprawdzić jeszcze raz efekt. Nie wiedziałam co znaczy „jej”, ale postanowiłam spróbować. Trzy dni później, gry trzymałam jej lakier w rękach nie wiedziałam o co chodzi. Hania powiedziała, że „jej” Taft jest normalny, tylko bardzo mocny i kupuje go razem z inną chemią gospodarczą z Niemiec. Czy byłam aż tak sceptycznie nastawiona, że Taftu w ogóle nie spróbowałam?

Nie wiem do tej pory, ale teraz nie jest to już dla mnie istotne. Ważne jest, że w końcu wyglądam tak, jak chcę. W końcu mam wpływ na swoje włosy! Zawsze niesforne, teraz są ujarzmione. Co prawda nie robię tego bardzo często, ale daje mi to ogromną satysfakcję i chyba odbijam sobie te lata, kiedy było inaczej niż teraz.