Praca w księgowości poszukiwana

Miesiąc temu skończyłam studia. Byłam już na urlopie, z którego wróciłam bardzo pozytywnie nastawiona i zrelaksowana. Teraz mam czas i pełno energii żeby poszukać sobie dobrej pracy. Studiowałam dziennie i poświęciłam wiele bo księgowość to moja pasja. Bardzo dobrze sobie radziłam na uczelnie. Miałam praktyki w różnych biurach i uważam, ze usługi księgowe, które do tej pory wykonywałam były prawidłowe.

Od czegoś zawsze trzeba zacząć

prowadzenie księgowościCzęsto tez byłam chwalona przez osoby z którymi współpracowałam więc dobre słowa dodatkowo mnie motywowały do pracy w tym kierunku. Mam już swoje upatrzone biura księgowe, w których chciałabym pracować. Z tego co wiem, trzy biura rachunkowe z mojej listy poszukują księgowych. Niestety ja nie mam doświadczenia zakolowego w tej branży poza praktykami. Brak doświadczenia na pewno będzie mi trochę przeszkadzał ale postaram się do siebie przekonać osoby, z którymi będę miała rozmowy o prace. Biuro rachunkowe powinno patrzeć na wykształcenie i motywację do pracy. Ja jestem w stanie się wszystkiego nauczyć. Na początku jestem w stanie pracować za mniejsze wynagrodzenie żeby jak najszybciej dostać prace. Bydgoszcz to duże miasto i jak przeglądałam ogłoszenia z różnymi stanowiskami to byłam zdziwiona, że w księgowości jest taki ruch w interesie. Wiele firm poszukuje osób na praktyki a także na pół etatu. Ja chciałabym pracować na pełen etat. Stwierdziłam, że mam trochę czasu i moge na spokojnie się rozejrzeć na pracą, z której będę w stu procentach zadowolona. Usługi księgowe mogłabym wykonywać w firmie, która była na mojej liście.

Firma zaproponowała mi umowę zlecenie na początek. Właściciel chce sprawdzić moje umiejętności. Księgowość to bardzo poważna branża i właściciel chce mieć pewność, że będę dobrze wykonywać swoją pracę. Postanowiłam przyjąć warunki.

Więcej o biurze księgowym znajduje się na www.bilans13.pl