Potrzebowałam dekoracji na ślub

Już niedługo miałam wyjść za mąż. Oboje z mężem mieliśmy bardzo duże rodziny, dlatego szykowaliśmy bardzo dużą uroczystość ślubną i wesele dla prawie czterystu gości. Jednym z elementów, których nie mogło zabraknąć w kościele były kwiaty, którymi miały być przystrojone wszystkie ławki oraz ołtarz. Ponieważ ślub zbliżał się wielki krokami, musiałam zacząć to organizować.

Kto w Warszawie udekoruje kościół na ślub?

dekoracja kościoła na ślub w WarszawieZdecydowałam, że najlepiej będzie jeśli dekorację kościoła zostawię profesjonalistą. Razem z narzeczonym uznaliśmy, że najlepiej będzie jak zatrudnimy firmę, która się tym zajmie. Narzeczony dostał nawet od kolegi z pracy namiary na bardzo dobrą i profesjonalną firmę, która się zajmuję dekoracją kościołów i sal weselnych na śluby. Zadzwoniłam tam i powiedziałam, że interesuje mnie dekoracja kościoła na ślub w Warszawie. Od razu została mi przedstawiona bardzo profesjonalna i korzystna oferta. Spodobała mi się, dlatego zdecydowałam się umówić z ich przedstawicielem handlowym po to, aby dogadać odpowiednie szczegóły i podpisać umowę. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Kościół był naprawdę bardzo pięknie udekorowany, dokładnie tak jak sobie tego życzyłam. Oczywiście wcześniej dostałam projekt do zaakceptowania, dlatego wcześniej wiedziałam, jak to będzie wyglądało. Jednakże, efekt i tak przeszedł moje oczekiwania.

Dekoracje były naprawdę bardzo ładne. Do tego wszystkie kwiaty były świeże i pachnące. Uzgodniłam także, że wszędzie w kościele będą porozstawiane świece, żeby stworzyły one romantyczny nastrój. Bardzo mi się podobało to, że świece również były zapachowe. Byłam bardzo zadowolona z tej firmy, szczególnie że mieli bardzo niskie, przystępne ceny, które nie nadwyrężyły mojego budżetu weselnego.