Plantacja z truskawkami

 

Na truskawkach to ja znałem się jak nikt inny. Uprawiałem wiele odmian i zawsze miałem ogromny zbyt na swoje owoce. Sam zresztą robiłem z nim dżemy, kompoty czy konfitury i wiedziałem, że smak moich owoców zawsze był najlepszy. Truskawki były słodkie i smaczne. 

Uprawa nowej odmiany truskawek

Nowe odmiany truskawekJako jeden z największych przedsiębiorców w regionie byłem szanowany i wszyscy kupowali moje pyszne i zdrowe truskawki. Pewnego dnia dostałem zaproszenie na targi i postanowiłem skorzystać z tego zaproszenie. Dobrze zrobiłem, bo poznałem tam różne odmiany truskawek, których nigdy wcześniej nie uprawiałem. Nowe odmiany truskawek, które były prezentowane na targach od razu mnie zainteresowały. Truskawki z tych nowych odmian były bardzo smaczne, słodkie i na dodatek ich uprawa była bardzo efektywna. Zakupiłem nasiona wszystkich prezentowanych na targach odmian i zająłem się ich uprawą. Zrezygnowałem z kilku swoich odmian, które już nie dawały takich plonów jak kiedyś. Te nowe odmiany, na które się zdecydowałem od razu zyskały wielu zwolenników. Były to truskawki, które trafiały na rynek owoców deserowych i dzięki temu zyskałem wielu nowych odbiorców. Po roku to całkowicie zrezygnowałem ze starych odmian na rzecz tych nowych, bo na nich najwięcej zarabiałem. Klientów interesowały konkretne truskawki i tylko takie zamawiali. Cieszyłem się, że pojechałem na te targi, ponieważ dzięki temu w mojej uprawie truskawek zaszły ogromne zmiany, które przyniosły spore zyski.

Od tamtego czasu to nawet sam sprawdzałem czy nie były organizowane jakieś targi, bo chciałem brać udział we wszystkich wydarzeniach. Nic nie umknęło mojej uwadze i zawsze ze wszystkimi odmianami byłem zapoznany na bieżąco. To pozwoliło mi jeszcze bardziej rozwinąć działalność.