Pakość i tanie noclegi

 

Kiedyś wpadłam na szalony pomysł. Tak już mam, że jestem bardzo roztrzepana i mam wiele pomysłów na minutę. Nie lubię się nudzić. A więc moim pomysłem było wybranie się do jakiegoś miasta w Polsce losowo. Wycięłam karteczki wszystkich większych miejscowości, a później urządziłam wielkie losowanie. Chciałam mieć niespodziankę.

Nocleg w Pakości w niewysokiej cenie

tanie noclegi pakośćWylosowałam Pakość i właśnie tam się udałam. Miałam nadzieję, że znajdę jakieś tanie noclegi Pakość, ponieważ na moją studencką kieszeń nie mogłam sobie pozwolić na coś luksusowego. Zależało mi na zwykłym noclegu, w spokojnym miejscu, żeby przespać się po całym dniu zwiedzania. Wyjechałam z koleżanką i to razem z nią szukałyśmy jakiegoś hostelu, czy pensjonatu. Udało nam się w końcu coś znaleźć i to nawet ze śniadaniem. Nie w postaci szwedzkiego stołu, ale dla każdego był talerzyk z chlebem, ogórkiem, jakimś serkiem i kiełbasą. I do wyboru herbata mleko, lub kawa. Za taką cenę jaką zapłaciłyśmy jeszcze dostać jedzenie to naprawdę wyjątkowo o nas zadbali. Pokoje również były dobrej jakości. Co prawda wzięłyśmy bez balkonu, żeby zaoszczędzić, ale też było fajnie. Miałyśmy okno i sobie przy nim siedziałyśmy, bo było ciepło. Wieczory wtedy już były całkiem przyjemne. Hotelik który nam się trafił był bardzo kameralny. Obawiałam się o jakieś hałasy w nocy, jednak było bardzo cicho i jak zasnęłam tak spałam aż do rana. Spędziłyśmy tam dwie noce.

Bardzo dobrze wspominamy z przyjaciółką nasz spontaniczny wyjazd. Nie spodziewałam się, że aż tak dobrze nam wszystko wyjdzie. Najadłyśmy się do syta na śniadaniu i mogłyśmy bezpiecznie wrócić do domu po zwiedzaniu. Miasto było piękne i cieszę się, że właśnie takie udało mi się wylosować. Zostało mi wiele zdjęć z tego wyjazdu na pamiątkę.