Nowocześnie zaprojektowane wnętrze domu

Po ślubie z mężem zbudowaliśmy dom. Na ten dom braliśmy dość duży kredyt. Jednak z wesela mieliśmy dosyć sporo pieniędzy, które to postanowiliśmy przeznaczyć na urządzenie wnętrz. Do tego okazało się jeszcze, że moi rodzice dołożyli nam jeszcze trochę żebyśmy mogli urządzić dom tak jak chcemy.

Bardzo dobry projektant wnętrz

projektowanie wnętrz domów w SzczecinieByliśmy bardzo zadowoleni z tego powodu tylko tak naprawdę nie mieliśmy pomysły jak to wszystko zrobić żeby było ładnie. Sprawdziłam ile kosztuje projektowanie wnętrz domów w Szczecinie i okazało się, że nie jest to wcale takie drogie jak przypuszczałam wcześniej. Porozmawiałam na ten temat z mężem i doszliśmy wspólnie do wniosku, że to dobry pomysł żeby skorzystać z usług architekta wnętrz. Pojechaliśmy z mężem do biura projektowego i trafiliśmy tam na bardzo sympatycznego architekta. Ten pan wytłumaczył nam wszystko. Powiedzieliśmy mu jakbyśmy chcieli żeby był urządzony nasz dom. Architekt pokazał nam różne wystroje wnętrz zrobione przez niego. Mi się spodobały niemal wszystkie. Już następnego dnia przyjechał architekt żeby zobaczyć jak wygląda wnętrze domu. Po tym jak miał już wszystkie potrzebne mu dane powiedział, że za parę dni przygotuje dla nas projekt. Nie mogłam doczekać się efektu. W sumie to po tym jak pokazał nam swoje projekty to spodziewałam się czegoś wyjątkowego. Po paru dniach otrzymaliśmy projekt. Od razu bardzo przypadł mi do gustu. Mężowi zresztą też. Architekt zrobił wszystko jak jak chcieliśmy.

W sumie to nawet nie przypuszczałam, że ten projekt zrobi na mnie takie wrażenie. Miałam ochotę zadzwonić do mamy i jej to pokazać. Jednak z mężem stwierdziliśmy, że nie będziemy nikomu nić na tern temat mówić poczekamy na reakcję gdy wnętrze domu będzie już wykończone. A za tydzień ma już zacząć pracować ekipa remontowa.