Nauka angielskiego w znanej szkole

W szkole podstawowej uczyłam się języka niemieckiego, za którym za bardzo nie przepadałam. Zresztą szło mi bardzo opornie, ale styczność z tym językiem miałam aż do studiów. Chciałam nauczyć się języka angielskiego i zapisałam się do szkoły językowej.

Dobre metody nauczania angielskiego w wybranej szkole

angielski w KrakowieU nas w Krakowie takich szkół w tamtym czasie było mnóstwo i wybór nie należał do najłatwiejszych. Język angielski w Krakowie był bardzo popularny, ponieważ większość ludzi chciało się go uczyć. Należałam do tego grona. Sprawdziłam w internecie ranking szkół, ale każda miała bardzo dobre opinie i byłam w kropce. Wybrałam ostatecznie tę, która była najbliżej mojego miejsca zamieszkania i to była dobra decyzja. Od pierwszego dnia wiedziałam, że dużo się tam nauczę. W szkole stosowali bardzo dobre metody nauczania, dzięki czemu wiedzę zdobywałam szybko i nie miałam problemów z nauką. Poznałam tam też wiele interesujących osób. Z Mariolą się zaprzyjaźniłam i na zajęcia z angielskiego chodziłyśmy razem. Kiedy pojawiła się możliwość wyjazdu na obóz językowy to nie miałam żadnych wątpliwości, żeby tam pojechać. Zdawałam sobie sprawę z tego, że na tym obozie zdobędę jeszcze większą wiedzę. Język angielski dużo bardziej mi się podobał od niemieckiego i był o wiele łatwiejszy do nauczenia. Po roku uczęszczania do tej szkoły potrafiłam się już porozumieć i znałam trzy podstawowe czasy. Poczułam się pewniejszą siebie osobą i wiedziałam, że na wakacje mogę wyjechać za granicę, bo sobie poradzę.

Naukę kontynuowałam przez trzy lata. Nauczyłam się płynnie mówić po angielsku a wycieczka za granicę była zdecydowanie udana. Dogadałam się z każdym bez najmniejszego problemu a to mi chodziło. Szkołę także poleciłam mojej młodszej siostrze Ali.