Najlepsze osocze bogatopłytkowe

My kobiety, uwielbiamy o siebie dbać. Chodzimy do kosmetyczek, stosujemy różne kremy. Póki można, staramy się jakoś zapobiegać objawom starzenia, które są dla nas jak najgorsza zmora. Wypatrujemy w lustrze, czy nie widać już pierwszych zmarszczek, a gdy takie się pojawią- wpadamy w histerię. Jednak, czy słusznie? Można sobie z nimi poradzić.

Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym dla mojej twarzy

Osocze bogatopłytkowe RzeszówJednym z polecanych zabiegów w ostatnich czasach jest Osocze bogatopłytkowe Rzeszów aplikowane podczas wizyt w salonach kosmetycznych. Na czym polega taki zwany potocznie wampirzy lifting? Pobiera się od pacjentek krew z różnych miejsc, najczęściej jest to udo.Nie jest to jakaś super duża ilość, nie ma się czego obawiać. Następnie oczyszcza się krew, żeby można było ją zaaplikować w różne partie twarzy. Następnie kosmetyczna robi malutkie zastrzyki, wstrzykując substancję w twarz. Ma to na celu pobudzenie komórek do pracy i sprawienie, że twarz zacznie być bardziej napięta i nawilżona. Warto wspomnieć, że wiele celebrytek decyduje się na ten zabieg. Aktorki uwielbiają wampirzy lifting, ponieważ w kilka dni pozwala im powrócić do dawnego, młodzieńczego wyglądu. Ja zdecydowałam się na zabieg z zastosowaniem osocza, kiedy udało mi się rzucić palenie. Chciałam zadziałać na skórze jak najmocniej i najszybciej się da. Zależało mi na efektach, ponieważ po paleniu skóra nie wyglądała już niestety najlepiej. Byłą szara i zmęczona.

Okazało się, że zabieg z wykorzystaniem osocza, jest czymś w sam raz dla mnie. Dzięki temu skóra stała się naprężona. Jej koloryt się poprawił i nie jest już taka brzydka i ziemista. A poza tym, miło mi się jej dotyka jest taka jak u niemowlęcia. Na pewno za jakiś czas zdecyduję się na powtórzenie zabiegu bo jest nie do przebicia.