Najładniejsze meble dziecięce

Kiedy moja córka była jeszcze niemowlakiem jej pokój nie był właściwie tak do końca wyposażony. Najważniejsze było oczywiście łóżeczko. Z jakichś większych mebli w pomieszczeniu była tylko duża komoda oraz przewijak. Z czasem jednak pokój ten zaczął wymagać remontu. Kiedy córka dorosła na tyle by spać w normalnym łóżku postanowiłam, że czas kupić jej pełny zestaw mebli.

Biały kolor mebelków dziecięcy jest bardzo uniwersalny

mebelki dziecięceSzukając mebli do pokoju córki zastanawiałam się nad tym jaki styl powinien zagościć w jej pokoju. Nie chciałam żeby meble były przesadnie dziecięce, bo wtedy za nawet dwa czy trzy lata meble te nie pasowały by już do jej wieku i z pewnością by jej się nie podobały. Wybierając mebelki dziecięce kierowałam się przede wszystkim tym czy są one komfortowe i ładne, ale też i uniwersalne, tak by córka mogła ich używać przez długi czas. Stwierdziłam, że chcę by meble w pokoju córki były w kolorze białym, ponieważ kolor ten zawsze wygląda modnie i dobrze komponuje się z różnymi kolorami i dodatkami w każdym stylu. Najwięcej czasu poświęciłam na wybranie odpowiedniego łóżka oraz materaca. Kupiłam białe łóżko, które było standardowej wielkości – nie było przeznaczone dla małych dzieci, ale równie dobrze mogłaby spać w nim nastolatka. To, co było jednak w nim fajne to fakt, że można było zamontować przy tym łóżku specjalną ochronną barierkę. Kiedy córka urośnie na pewno ją wymontujemy. Oprócz łóżka kupiłam też komodę i dwie szafki, również w kolorze białym.

Pokój córeczki jest po prostu śliczny. Bardzo cieszę się, że udało mi się kupić takie meble, które nadają się do jej pokoju teraz, kiedy ma cztery lata, ale też będą pasować do niej za kilka lat. Choć pokój córki jest dość mały to nie jest zagracony. Białe meble dla wielu są już zbyt oklepane, ale ja uważam, że są bardzo uniwersalne i można używając ich stworzyć naprawdę ładne aranżacje wnętrz.