Na samochodzie mam naklejoną reklamę

 

To, że prowadzę jednoosobową działalność to jest dla mnie na prawdę ogromny sukces. Wiele lat się do tego zbierałem i obawiałem się sam nie wiem czego. W rezultacie wszystko okazało się tak proste i banalne. Oferuję usługi finansowe w różnym zakresie.

Tania firma nakleiła mi reklamę na samochód

reklamy na samochód z łódzkiegoMam prywatny samochód, który przerejestrowałem na swoją firmę. Doszedłem do wniosku, że będzie taniej, bo mogę wrzucić paliwo w koszty. Pomyślałem wtedy także, że przydałaby mi się reklama na samochodzie, żebym był rozpoznawalny. W taki sposób na pewno uda się zdobyć jakichś klientów. Zastanawiałem się gdzie robią reklamy na samochód z łódzkiego, ponieważ chciałem to zlecić jak najwcześniej. Skorzystałem w tym przypadku z dobrodziejstw internetu, który oferuje dosłownie wszystko. Wpisałem wyszukiwaną frazę i wyskoczyło mi kilka stron z takimi ofertami. Wybrałem takie z mojego województwa, by nie jeździć daleko. Jedna z firm oferuje reklamy na samochód z łódzkiego w bardzo niskich cenach i wiedziałem, że to jest coś właśnie dla mnie. Spisałem adres i pojechałem do tej firmy. Na miejscu akurat pracownicy oklejali jakiś samochód i przynajmniej mogłem zobaczyć jak ten proces przebiega i jak wygląda efekt końcowy. Nie miałem jednak pomysłu na reklamę. Jestem minimalistą i stwierdziłem, że wystarczy małe oklejenie z nazwą firmy i numerem telefonu oraz adresem strony internetowej. Takie informacje zdecydowanie wystarczą i będą bardzo czytelne. Wchodząc do biura miałem już konkretny pomysł na reklamę.

Dogadaliśmy się i bardzo tanio za wszystko zapłaciłem. Odpowiadało mi to bardzo i cieszyłem się, że udało się ten temat tak sprawnie załatwić. Teraz to na pewno będę bardzo rozpoznawalny w całym naszym województwie. Jestem usatysfakcjonowany.