Kolega zna się na kominkach narożnych

Mój kolega od jakiegoś czasu pracuje w markecie budowlanym. Jest naprawdę bardzo zadowolony z tej pracy. W sumie nigdy wcześniej nie widziałam kolegi w pracy bo po prostu nie chodziłam do takich miejsc jakim jest market budowlany.

Kolega sprzedaje kominki narożne

kominki narożneJednak ostatnio szukaliśmy z mężem do naszego domu jakiegoś nowego kominka i udaliśmy się właśnie do marketu budowlanego. A tam właśnie na dziel z kominkami pracuje właśnie mój kolega. To w sumie bardzo dobrze się zdarzyło bo przynajmniej naprawdę pomógł nam dokonać właściwego wyboru właśnie z wyborem kominka. Gdy tam pojechaliśmy to tak za bardzo mnie wiedzieliśmy czego dokładnie szukamy. A ja patrzyłam się tylko na względy estetyczne. Okazało się jednak, że nie każdy kominek nadaje się naszego domu. U nas jest potrzebny po prostu kominek narożny, na które nawet z mężem wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Kolega powiedział też jakie najlepiej akcesoria do kominków od razu wybrać żeby za bardzo nie przepłacić. Jednak te rzeczy nie należą do najtańszych. I ja pewnie wzięłabym najdroższe bo bym po prostu myślała, że takie będą po prostu najlepsze. A tak dzięki temu, że był tam kolega udało nam się naprawdę sporo zaoszczędzić. Gdy już wybraliśmy kominek dla siebie i akcesoria kolega pokazał nam jakie są u niego nowości. Pokazał nam na przykład biokominki, które cieszą się ostatnio naprawdę dużym powodzeniem. Pokazał nam także ozdobne kratki kominkowe, które my kiedyś też możemy sobie sprawić.

Pokazał nam także nowe piece i kozy,które dzisiaj wyglądają zupełnie inaczej niż jeszcze parę lat temu. W sumie to naprawdę muszę przyznać, że kolega jest ekspertem jeśli chodzi o kominki i wszystkie sprawy z nimi związane. Ale w sumie nic innego bo przecież pracuje tam już parę lat.

Więcej na stronie https://www.kominki.ratur.com.pl