Khadi olejek na porost włosów

 

Kiedy zauważyłam, że moje włosy zaczęły wypadać stosunkowo za często postanowiłam coś z tym zrobić. Początkowo zmieniłam szampon do włosów na delikatniejszy i naturalny, aby je bardziej odżywić i sprawić żeby były mocniejsze. Niestety nie zadziałało. Wtedy właśnie natknęłam się na specjalny olejek, który całkowicie zmienił moje włosy i w końcu przestały wypadać. 

Olejek Khadi na szybki wzrost włosów

khadi olejek stymulujący wzrost włosówNa początku nie chciałam wierzyć w jego magiczne działanie i przez dłuższy czas opierałam się, aby go zakupić. Dodatkowo odstraszała mnie cena, która była dla mnie trochę za wysoka, ponieważ za 200 ml musiałam zapłacić 60 zł. Jednakże opinie innych internautek sprawiły, że w końcu uległam i zdecydowałam się na zakup olejka Khadi. Jego zapach, który bardzo kojarzył mi się z przyprawami i z sosem sojowym bardzo mnie zniechęcał do tego, aby używać go na dzień. Zaczęłam więc nakładać go wieczorem przed pójściem spać, a rano przy porannym prysznicu go zmywałam. Po kilkakrotnym zastosowaniu olejku zaczęłam widzieć pierwsze rezultaty i znaczącą poprawę moich włosów, ponieważ przestały one wypadać i dodatkowo pojawiły się tzw. baby hair. Khadi olejek stymulujący wzrost włosów bardzo mi pomógł, a naturalne oleje w nim zawarte odżywiły moje włosy, przyspieszyły ich wzrost, stały się one błyszczące i bardzo miękkie. Stosując go kilka razy w tygodniu pierwsze efekty można zauważyć już po miesiącu regularnego stosowania!

Przez bardzo długi okres czasu borykałam się z wciąż wypadającymi włosami. Podczas kąpieli wypadało ich naprawdę dużo i nie wiedziałam kompletnie jak mogę sobie z tym poradzić. Kiedy w końcu zdecydowałam się na kupno olejka Khadi moje włosy stały się piękne, lśniące i niesamowicie grube, a efekty widać było już po pierwszym miesiącu stosowania!