Jak zorganizować przewóz dla gości na wesele?

 

Zawsze, gdy organizujemy ślub oraz wesele to musimy również pamiętać o tym, aby zorganizować przewóz dla gości weselnych. Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie sali bankietowej wraz z noclegiem, ale w niektórych sytuacjach jest to niemożliwe. Powinniśmy więc skontaktować się z firmami oferującymi transport osób i wynająć busa albo nawet autobus.

Jakimi pojazdami przewieźć gości na wesele?

przewóz gości weselnychKiedy będziemy musieli zorganizować transport dla naszych gości, których musimy przetransportować z kościoła na wesele, to dobrze jest wybrać firmę, która oferuje przewóz osób w okolicy. Lokalna firma będzie posiadała najlepsze ceny na rynku, a także nie będziemy musieli płacić za dodatkowe usługi związane z dojazdem. Możemy przy niewielkiej ilości osób zorganizować kilka samochodów osobowych, ale w przypadku gdy będzie ich więcej, to dobrze jest wynająć busa. Najlepiej na początku jest przeliczyć liczbę gości, których trzeba przewieźć i dopiero później zdecydować się na odpowiedni przewóz gości weselnych. Kiedy będziemy wiedzieć, że gości jest ponad 50, to będziemy musieli zdecydować się na wynajęcie kilku busów albo autobusów. Możliwe jest również wynajęcie autobusu oraz busa, który przetransportuję resztę osób. Bardzo często autobusy oraz busy wynajmowane są do przewozu gości weselnych i dysponują specjalnymi lukami bagażowym i gdzie możemy przewieźć prezenty pary młodej. Cena wynajęcia autokaru zależy zawsze od liczby pasażerów, a także długości trasy.

Na wpływ ceny mają również czynniki takie jak czas przejazdu oraz rodzaj pojazdu i typ wyposażenia. Dodatkowo będziemy musieli doliczyć wynajęcie profesjonalnego kierowcy albo zdecydować się, żeby ktoś z naszej rodziny poprowadził wynajęty pojazd. Możemy wybrać przewóz na terenie kraju albo też jest zdecydować się na przewóz zagraniczny.