Ile kosztują notesy z długopisem?

Na jakie materiały drukowane można się zdecydować oprócz wszelkiego rodzaju ulotek oraz folderów reklamowych? Takie pytanie zadają sobie często specjaliści działów marketingu, którzy zatrudnieni są głównie po to, aby wybierać jak najlepsze gadżety, użyteczne podczas różnego rodzaju konferencji oraz wydarzeń ważnych w branży.

Tanie notesy razem z długopisem

notesy z długopisem dla firmNasza firma zdecydowała się na tanie notesy reklamowe, które zawsze występują z długopisem z tego względu, że taki pakiet i zestaw wychodził najbardziej korzystnie, z czego dowiedzieliśmy się po kontakcie z agencją reklamową, którą odwiedziliśmy. Całość pracy tego rodzaju materiały uchodzą za codzienność w codziennej komunikacji oraz działaniach firmy, dlatego też warto przeznaczyć dużo pieniędzy właśnie na takie działania. Notesy reklamowe z logo mogą być zarówno wykorzystywane jako pomoc piśmiennicza dla wszystkich pracowników, a także mogą być bardzo dobrym produktem w charakterze gadżetów reklamowych, które zawsze przydadzą się wszystkim obdarowanym osobom. Notesy z długopisem dla firm są bardzo tanie. Za sam notes możemy zapłacić jedynie kilkanaście groszy, a za zestaw z długopisem kilkadziesiąt. Nasza firma jednak zdecydowała, że wszystkie notesy z długopisem będą odpowiednio oznakowane logotypem firmy oraz krótkim hasłem reklamowym, które zdążyliśmy wymyślić przed zleceniem do produkcji. Takie materiały pozwalają na pewno na utrzymanie lepszego kontaktu z klientem, gdyż w codziennym użytku widzi nasze logo i na pewno myśli o naszej firmie.

Jako specjaliści do spraw marketingu dobrze zdajemy sobie sprawę z wykorzystania różnych gadżetów reklamowych na co dzień, bądź przy okazji różnorodnych świąt, gdzie gadżety powinny być dobrane tematycznie w zależności od tego, co to jest za wydarzenie.