Garderoby z lustrem w wąskim przedpokoju

Moja kuzynka zdecydowała się na remont przedpokoju, który trwał zdecydowanie dłużej niż przypuszczała początkowo. Jak wiadomo zawsze wychodzą sprawy nieprzewidziane i trzeba je po prostu zrobić. Po długich przemyśleniach zdecydowała się na tapetę w białe szare paski. 

Jakie są zalety garderoby z lustrem?

garderoby do przedpokoju z lustremWeronika ma wyjątkowo szeroki korytarz w mieszkaniu, dlatego zdecydowała się wybrać garderoby do przedpokoju z lustrem. Myślę, że był to wybór trafiony wręcz w dziesiątkę. Moja kuzynka zdecydowała, że zamówi garderoby do przedpokoju z lustrem na wymiar. Zdecydowanie wolała taką opcję, ponieważ nie miała czasu na chodzenie po sklepach meblowych, a miała wizję, jak miałyby wyglądać garderoby do przedpokoju z lustrem, więc prawdopodobnie ciężko byłoby jej i tak znaleźć taką, która by odpowiadała jej wyobrażeniom. Weronika wymyśliła, że chciałaby, żeby garderoby były pomalowane białą farbą, dzięki czemu idealnie będą współgrały z tapetą na ścianach. Przyznam szczerze, że początkowo całkowicie tego nie widziałam, ale kiedy zobaczyłam efekt końcowy musiałam przyznać kuzynce rację. Zwłaszcza. że dowiedziałam się, iż lustra optycznie powiększają pomieszczenie, o czym kompletnie nie zdawałam sobie sprawy. Szafy z lustrem dodatkowo sprawiają wrażenie, że pomieszczenie jest bardziej eleganckie. Architekci wnętrz uważają, że garderoby do przedpokoju z lustrem idealnie nadają się do wąskiego pomieszczenia, które zostanie optycznie powiększone przez lustra.

Ceny garderoby z lustrem zależy oczywiście od rodzaju materiału, tego czy kupujemy je w sklepie stacjonarnym czy też wykonujemy na zamówienie oraz w jakim mieście mieszkamy – od konkurencji, liczby mieszkańców, co wbrew pozorom ma znaczenie. Zarówno czy to jest sklep firmy czy znany sklep meblowy. Wszystko oczywiście zależy od nas, gdzie będziemy chcieli kupić.