Fotograf został zatrudniony przeze mnie na imprezę

W tym roku impreza firmowa odbędzie się z impetem. Zarezerwowaliśmy najlepszy ośrodek na cały weekend i zaplanowaliśmy cały szereg atrakcji dla wszystkich pracowników. Na pewno to będzie jedna z najlepszych imprez jakie organizowaliśmy.

Fotograf ze Śląska zrobił doskonałe jakości zdjęcia

fotograf ze ŚląskaSzef całkowicie zaakceptował nasz projekt i przekazał odpowiednie środki na jego realizację. Zapytał nas w sumie na sam koniec jak już prawie wychodziliśmy, czy na imprezie pojawi się jakiś fotograf ze Śląska, ponieważ warto uwiecznić tak doskonałą zabawę. Zaniemówiłem, ponieważ nie wpadłem nawet na ten pomysł. Od niedawna przecież prowadzimy intranet dla wszystkich pracowników, gdzie zawsze umieszczane są zdjęcia z różnych akcji czy zdawane relacje. No tak, w natłoku organizacyjnym całkowicie nam wypadło z głowy, by pomyśleć o zdjęciach. Damian powiedział szefowi, że będzie u nas na imprezie najlepszy  fotograf ze Śląska i jest właśnie na etapie negocjacji. Zaskoczył mnie tą informacją, ponieważ o niczym nie miałem zielonego pojęcia. Kiedy wyszliśmy to mi wyjaśnił, że jego kuzyn robi dobrej jakości zdjęcia i na pewno zgodzi się z nami współpracować. Ta informacja mnie uspokoiła i już wiedziałem, że mamy na prawdę wszystko zapięte na ostatni guzik. Kuzyn Damiana chętnie zgodził się z nami pracować i przygotowałem dla niego umowę współpracy. Zatrudniłem go na umowę o dzieło a zaoferowana stawka mu odpowiadała. Szef naturalnie był zadowolony i mogliśmy spokojnie czekać na nadchodzący weekend.

Impreza się na prawdę udała. Świetnie się wszyscy bawiliśmy przez cały weekend a kuzyn Damiana robił na prawdę świetne zdjęcia. Jest ich cała masa, więc mamy z czego wybierać. Na intranecie pojawią się wszystkie najlepsze foty, które zostały zrobione.